روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تولید کنندگان محتوا در یوتوب از دزدیده شدن ویدیوهایشان با خبر می‌شوند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تولید کنندگان محتوا در یوتوب از دزدیده شدن ویدیوهایشان با خبر می‌شوند

یوتوب مشغول طراحی ابزاریست که به وسیله آن تولیدکنندگان محتوا بتوانند از دزدیده شدن ویدیوهای خود با خبر شوند. در حال حاضر، یوتوب هنگام بارگذاری هر ویدیو وجود آن روی پلتفرم را بررسی می کند یا اگر ویدیویی مشابه آن وجود ...

The post تولید کنندگان محتوا در یوتوب از دزدیده شدن ویدیوهایشان با خبر می شوند appeared first on دیجیاتو.

یوتوب مشغول طراحی ابزاریست که به وسیله آن تولیدکنندگان محتوا بتوانند از دزدیده شدن ویدیوهای خود با خبر شوند. در حال حاضر، یوتوب هنگام بارگذاری هر ویدیو وجود آن روی پلتفرم را بررسی می کند یا اگر ویدیویی مشابه آن وجود داشته باشد، این موضوع را به اطلاع تان می رساند.اما ابزار یادشده فقط قادر به تشخیص ویدیوهای کامل است و برای کلیپ های کوتاه کاربرد چندانی ندارد. خوشبختانه ابزار جدید که گوگل آن را Copyright Match نام نهاده، از هفته آینده در اختیار کانال هایی با بیش از ۱۰۰ هزار عضو قرار می گیرد و در تشخیص دزدی ویدیوها عملکرد بسیار بهتری دارد.به لطف Copyright Match، تولیدکنندگان محتوا با یک نوتیفیکیشن از دزدیده شدن ویدیوهایشان در پلتفرم ویدیویی گوگل مطلع می شوند. در این صورت افراد می توانند با فرد کپی کار ارتباط برقرار کرده یا به سادگی از یوتوب بخواهند که ویدیوی کپی شده را حذف کند.مطابق قوانین یوتوب کسی که اول از همه به بارگذاری یک ویدیو اقدام کند صاحب اصلی آن خواهد بود. بنابراین احتمال دارد کسی زودتر از شما ویدیویی که روی Vimeo یا فیسبوک تان بوده را روی یوتوب بارگذاری کرده و به صاحب آن تبدیل شود.البته برای آنکه چنین اتفاق ناخوشایندی نیفتد، گوگل ابزار دیگری را هم در اختیار تولیدکنندگان محتوا قرار داده است. Content ID به دارندگان حق کپی رایت کمک می کند که از دزدی محتوایشان توسط افراد دیگر باخبر شده و این افراد را پیدا کنند.

مطلب با عنوان تولید کنندگان محتوا در یوتوب از دزدیده شدن ویدیوهایشان با خبر می‌شوند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تولید کنندگان محتوا در یوتوب از دزدیده شدن ویدیوهایشان با خبر می‌شوند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون