روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: دکوبوم
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان 50 میز ناهار خوری الهام بخش برای میزبانی در فضای باز از وب سایت دکوبوم decoboom با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

50 میز ناهار خوری الهام بخش برای میزبانی در فضای باز

با بهتر شدن شرایط آب و هوایی تمایل افراد برای قرارگیری در معرض زیبایی و دگرگونی های طبیعت بیشتر می شود. اگر خانه شما دارای فضای بازی مثل بالکن، تراس، باغ و یا حیاط می باشد برای فصول خوش آب و هوا حتما به فکر خرید میز و صندلی مناسب افتاده اید یا شاید هم از میز و صندلی های قدیمی غیر قابل استفاده در داخل خانه خود در این مکان ها استفاده می کنید اما برای لذت بردن در هوای آزاد داشتن مبلمانی مناسب و راحت، ضروری است این مبلمان می توانند دکوراسیون محوطه را به کلی متحول سازند.برای انتخاب میز و صندلی های فضای بیرونی علاوه بر زیبایی استحکام و مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی و در واقع کیفیت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است میز و صندلی مخصوص بیرون در انواع سبک های مدرن، مینمالیستی و کلاسیک و در متریال های متفاوت طراحی و تولید می شوند و برخی با طراحی های بسیار ساده اما ارگونومیک و مدرن با حفظ سادگی و کیفیت بالا، می توانند در گذر زمان زینت بخش حیاط و فضاهای باز خانگی محسوب شوند. در این مطلب در ادامه با نمونه هایی زیبا از میز و صندلی فضای بیرونی با دکوبوم همراه باشید….تحریریه دکوبوممنبع: home-designing

مطلب با عنوان 50 میز ناهار خوری الهام بخش برای میزبانی در فضای باز از وب سایت دکوبوم decoboom با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان 50 میز ناهار خوری الهام بخش برای میزبانی در فضای باز از وب سایت دکوبوم با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دکوبوم decoboom مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون