روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: دکوبوم
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دکوراسیون مدرن خانه مجردی | دکوراسیون داخلی دکوبوم از وب سایت دکوبوم decoboom با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دکوراسیون مدرن خانه مجردی | دکوراسیون داخلی دکوبوم

طراحی داخلی یک آپارتمان مدرن در سیدنی استرالیا توسط یک شرکت معماری متبحر انجام شده است.در قسمت غربی آپارتمان،آشپزخانه و در نیم طبقه بالایی یک اتاق خواب با دید به تمام قسمت های خانه مانند فضای نشیمن و تراس کوچک طراحی شده است.نور نشیمن توسط یک پنجره بزرگ که تا سقف امتداد دارد تامین می شود.این پنجره توانسته فضای داخلی خانه را متعادل کند.در قسمت پایینی و در آشپزخانه از روکش های چوبی برای دیوارها استفاده شده است،ترکیب رنگ بلوطی،اکسسوری های برنزی و دیوارهای مشکی بسیار هماهنگ بوده و روشنایی فضا را تامین کرده است.سقف منحنی اتاق خواب،توانسته از خشکی فضا بکاهد و برای نگهداری وسایل با توجه به طراحی منحنی کمد های محنی طراحی شده اند در قسمت منحنی سقف برای افزایش نور فضا،از نورپردازی نقطه ای استفاده شده است.پشت آشپزخانه،حمامی با باکس شیشه ای مشکی رنگ،تعبیه شده است. تحریریه دکوبوممنبع:contemporist.com

مطلب با عنوان دکوراسیون مدرن خانه مجردی | دکوراسیون داخلی دکوبوم از وب سایت دکوبوم decoboom با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دکوراسیون مدرن خانه مجردی | دکوراسیون داخلی دکوبوم از وب سایت دکوبوم با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دکوبوم decoboom مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون