روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: دکوبوم
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اکسسوری ها و دکوراسیون 35 آشپزخانه مسی از وب سایت دکوبوم decoboom با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اکسسوری ها و دکوراسیون 35 آشپزخانه مسی

متریال مس، فلزی است که از گذشته موردتوجه عموم بوده است و به دلیل خاصیت شکل پذیری و با توجه به نرم و چکش خوار بودن آن در ساخت مجسمه، اشیای دکوری، وسایل موسیقی و به خصوص وسایل و ظروف آشپزخانه با طرح های متنوع دیده می شد، همینطور این متریال در طراحی جواهرات، عناصر و تزئینات طراحی داخلی، مبلمان و به خصوص ابزارهای روشنایی نیز بسیار پرکاربرد است. کنتراست بافت سرد فلز و طیف رنگی گرم مس در بین طراحان از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است و ظاهری پرزرق و برق و متالیک به همراه سایه های قوی از رنگ های نارنجی و قرمز و صورتی بژ ( رزگلد) در فضا ایجاد می کند.نکته مهم استفاده از مس در دکوراسیون آشپزخانه خاصیت ضد باکتریایی آن است از گسترش قارچ ها جلوگیری می کند و به همین سبب می تواند انتخاب مناسبی برای سطوح کانتر، سینک ظرفشویی، شیرآلات، قابلمه ها، تابه ها و وسایل لازم برای پخت وپز و همینطور اجزای دکواسیون آشپزخانه مانند کابینت ها باشد. در ادامه با مشاهده تصاویر الهام بخش از کاربرد متریال مس در اجزای مختلف دکوراسیون آشپزخانه با دکوبوم همراه باشید….تحریریه دکوبوممنبع:Copper Kitchens

مطلب با عنوان اکسسوری ها و دکوراسیون 35 آشپزخانه مسی از وب سایت دکوبوم decoboom با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اکسسوری ها و دکوراسیون 35 آشپزخانه مسی از وب سایت دکوبوم با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دکوبوم decoboom مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون