روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپلیکیشن اینستاگرام امکان فعال سازی حساب های غیرفعال را فراهم می کند از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپلیکیشن اینستاگرام امکان فعال سازی حساب های غیرفعال را فراهم می کند

رسانه کلیک – ویژگی های جدیدی به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شده که علاوه بر افزایش شفافیت و مشاهده تاریخچه گزارش های ارسال شده، امکان فعال سازی حساب های کاربری غیرفعال را فراهم می کند. هک حساب کاربری اینستاگرام یا غیر فعال شدن آن بدون دلیل خاصی، یکی از مشکلات عمده کاربران این شبکه اجتماعی به […]

نوشته اپلیکیشن اینستاگرام امکان فعال سازی حساب های غیرفعال را فراهم می کند اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – ویژگی های جدیدی به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شده که علاوه بر افزایش شفافیت و مشاهده تاریخچه گزارش های ارسال شده، امکان فعال سازی حساب های کاربری غیرفعال را فراهم می کند.هک حساب کاربری اینستاگرام یا غیر فعال شدن آن بدون دلیل خاصی، یکی از مشکلات عمده کاربران این شبکه اجتماعی به شمار می آید. این مسایل، ارتباط مستقیم با عدم شفافیت این اپلیکیشن دارند. با این حال طبق گزارش های اخیر، اینستاگرام در تلاش است تا کل پروسه رسیدگی به گزارش های کاربران و فعال سازی مجدد حساب های غیرفعال را شفاف تر کند.جدیدترین تغییرات اعمال شده در اپلیکیشن اینستاگرام موجب رسیدگی بهتر به مشکلات کاربران می شود. ویژگی جدید Support Request (درخواست پشتیبانی) به کاربران اجازه می دهد تا گزارش های ارسال شده و تاریخچه ای از آن ها را مشاهده کند. البته این ویژگی از پیچیدگی بیشتری برخوردار است، چرا که امکان بی صدا کردن، مسدود سازی، محدود کردن یا آنفالو کردن افرادی که محتویات آن ها گزارش شده است را برای کاربران فراهم می آورد.به علاوه، اگر گزارش ناخوشایندی از سوی اینستاگرام مورد تایید قرار گرفت، با انتخاب گزینه Request a Review (درخواست بازبینی) می توان بررسی مجدد آن گزارش را درخواست کرد. این ویژگی منحصر به فرد در چند هفته آتی برای تمام کاربران قابل دسترس می شود.تاکنون حساب بسیاری از کاربران اینستاگرام بدون دلیل خاصی غیرفعال شده است. در چند هفته آتی، گزینه جدیدی در این اپلیکیشن پرطرفدار ظاهر می شود که امکان تجدیدنظر نسبت به حساب های غیرفعال را به طور مستقیم در برنامه فراهم می کند. قابلیت جدید باعث می شود تا در هنگام ورود به یک حساب کاربری غیرفعال، گزینه تجدیدنظر روی صفحه نمایش ظاهر شود. کاربر با انتخاب این گزینه، می تواند با ذکر دلیل، فعال سازی مجدد حساب خود را درخواست دهد. پس از نوشتن متن موردنظر جهت فعال سازی مجدد، این درخواست از طریق گزینه Request a Review ارسال می شود. این ویژگی نیز در طی هفته های آتی در اختیار کاربران قرار می گیرد.Source:phonearenaتگ ها:اینستاگرام

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپلیکیشن اینستاگرام امکان فعال سازی حساب های غیرفعال را فراهم می کند از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپلیکیشن اینستاگرام امکان فعال سازی حساب های غیرفعال را فراهم می کند از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون