روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کنگره جهانی موبایل 2020 برگزار می شود؟[بروزرسانی: لغو شد] از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کنگره جهانی موبایل 2020 برگزار می شود؟[بروزرسانی: لغو شد]

رسانه کلیک – شرکت های زیادی از حضور در کنگره جهانی موبایل 2020 انصراف داده اند. با توجه به این موضوع، احتمال عدم برگزاری نمایشگاه MWC 2020 وجود دارد. نمایشگاه MWC 2020 در تاریخ 24 فوریه در بارسلونا، اسپانیا شروع به کار خواهد کرد. با وجود چنین موضوعی، ویروس کرونا باعث شده بسیاری از شرکت […]

نوشته کنگره جهانی موبایل 2020 برگزار می شود؟[بروزرسانی: لغو شد] اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – شرکت های زیادی از حضور در کنگره جهانی موبایل 2020 انصراف داده اند. با توجه به این موضوع، احتمال عدم برگزاری نمایشگاه MWC 2020 وجود دارد.نمایشگاه MWC 2020 در تاریخ 24 فوریه در بارسلونا، اسپانیا شروع به کار خواهد کرد. با وجود چنین موضوعی، ویروس کرونا باعث شده بسیاری از شرکت ها خبر از عدم حضور خود در این نمایشگاه دهند. به تازگی GSMA، مسئول برگزاری کنگره جهانی موبایل 2020 در اوایل هفته با انتشار بیانیه ای به برگزاری این نمایشگاه مطابق تاریخ اعلام شده، اشاره کرد.حال گزارش جدیدی از کشور اسپانیا در اختیار رسانه ها قرار گرفته که بر اساس آن، GSMA برای تصمیم گیری در رابطه با برگزاری نمایشگاه MWC 2020 جلسه ای را دو روز دیگر، 14 فوریه برگزار خواهد کرد. در حال حاضر GSMA اشاره ای به این جلسه نکرده؛ با این حال انتظار می رود در روز جمعه سرنوشت این نمایشگاه رسما مشخص شود.تا به امروز شرکت های زیادی از حضور در MWC 2020 انصراف داده اند. ال جی، TCL، آماوزن، انویدیا، اریکسون، سونی و ویوو در این نمایشگاه شرکت نمی کنند (شرکت سونی در کنگره جهانی موبایل 2020 شرکت نمی کند). شرکت اینتل نیز به تازگی خبر از عدم حضور در MWC 2020 داده است (اینتل و مدیاتک از حضور در کنگره جهانی موبایل 2020 انصراف دادند).ویروس کرونا تا به امروز قربانیان زیادی در سراسر جهان گرفته است. بسیاری از شرکت های فعال در حوزه فناوری از ترس شیوع بیشتر این بیماری و همچنین انتقال آن به کشورهای دیگر، تصمیم به عدم حضور در این نمایشگاه گرفته اند. در بیانیه منتشر شده توسط آن ها، به اهمیت سلامت کارمندان و همچنین شرکت کنندگان در نمایشگاه MWC 2020 اشاره شده است.بروزرسانیGSMA به صورت رسمی خبر از لغو نمایشگاه MWC 2020 داد. علت این موضوع، شیوع ویروس کرونا اعلام شده است.Source:gsmarenaتگ ها:کنگره جهانی موبایل

مطلب با عنوان کنگره جهانی موبایل 2020 برگزار می شود؟[بروزرسانی: لغو شد] از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کنگره جهانی موبایل 2020 برگزار می شود؟[بروزرسانی: لغو شد] از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون