روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو | 28 دی 98 از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو | 28 دی 98

رسانه کلیک – جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه دی 98 اعلام شد. این طرح امروز، 98/10/28 ساعت 11 صبح فعال می شود. ایران خودرو جدیدترین طرح پیش فروش محصولات خود ویژه 28 دی را اعلام کرد. این طرح امروز از ساعت 11 صبح فعال شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فعال باقی […]

نوشته جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو | 28 دی 98 اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه دی 98 اعلام شد. این طرح امروز، 98/10/28 ساعت 11 صبح فعال می شود.ایران خودرو جدیدترین طرح پیش فروش محصولات خود ویژه 28 دی را اعلام کرد. این طرح امروز از ساعت 11 صبح فعال شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فعال باقی می ماند (بیشتر بخوانید: قیمت روز خودروهای داخلی). برای اولین بار شاهد پیش فروش خودروی دنا پلاس توربو اتوماتیک از سوی این شرکت هستیم (با مشخصات و تجهیزات دنا پلاس توربو اتوماتیک آشنا شوید).در این طرح مانند طرح های گذشته شاهد اعمال محدودیت هایی هستیم. این محدودیت ها به شرح زیر است:ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، یک خودرو است و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی ایران خودرو لغو و وجه ظرف 20 روز به مشتری بازگردانده می شود.تنظیم صلح نامه در این بخشنامه امکان پذیر نیست.کد کلاس و رنگ خودرو بر اساس شرایط تولید از سوی ایران خودرو قابل تغییر است.پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری، امکان تغییر شرایط ثبت نام با همان شرایط وجود خواهد داشت.امکان ثبت نام در این بخشنامه برای مشتری دوم نمایندگی مجاز نیست.قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان تحویل خودرو مشخص می شود.شاید برایتان جالب باشد: مروری بر اخبار فناوری ایران در هفته چهارم دی 98شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه 28 دی به شرح زیر است:نام خودروکد خودرورنگپیش پرداختموعد تحویل دی 99دنا پلاس703سفید، نقره ای متالیک، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، آبی کبود554,000,00096872در روزهای گذشته شاهد افزایش قیمت خودروهای داخلی در بازار بودیم. یکی از دلایل این افزایش قیمت را باید در عدم تحویل خودرو از سوی شرکت های ایران خودرو و سایپا جستجو کرد. این دو شرکت بسیاری از خودروهای پیش فروش شده را به خریداران تحویل نداده اند. با وجود عدم تحویل محصولات قبلی، این شرکت ها تقریبا به صورت روزانه تعدادی از محصولات خود را به صورت فوری و یا اقساطی به فروش می رسانند.تگ ها:ایران خودروداخلیویژه

برچسب ها:

مطلب با عنوان جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو | 28 دی 98 از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو | 28 دی 98 از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون