روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان امکانات حرفه‌ای ساعت هوشمند و هدفون بی‌سیم جدید هواوی برای ورزشکاران از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

امکانات حرفه‌ای ساعت هوشمند و هدفون بی‌سیم جدید هواوی برای ورزشکاران

رسانه کلیک – یکی از دغدغه های ورزشکاران، استفاده از گجت های دیجیتال برای پایش وضعیت سلامتی و فعالیت های ورزشی خود است. هواوی با عرضه ساعت هوشمند Huawei Watch GT2 و هدفون بی سیم Huawei FreeLace به نیاز این دسته از کاربران پاسخ مناسبی داده است. ساعت های هوشمند به طور معمول به دو دسته ورزشی-سلامتی و ساعت های هوشمند […]

نوشته امکانات حرفه ای ساعت هوشمند و هدفون بی سیم جدید هواوی برای ورزشکاران اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – یکی از دغدغه های ورزشکاران، استفاده از گجت های دیجیتال برای پایش وضعیت سلامتی و فعالیت های ورزشی خود است. هواوی با عرضه ساعت هوشمند Huawei Watch GT2 و هدفون بی سیم Huawei FreeLace به نیاز این دسته از کاربران پاسخ مناسبی داده است.ساعت های هوشمند به طور معمول به دو دسته ورزشی-سلامتی و ساعت های هوشمند روزمره تقسیم می شوند. ساعت هوشمند Huawei Watch GT2 در این زمینه یک تیر و دو نشان است. این محصول جدا از اینکه در نقش یک گجت دیجیتالی برای کاربردهای روزانه ظاهر می شود، می تواند یک ساعت هوشمند با نظارت کامل بر پارامترهای حیاتی بدن و فعالیت های ورزشی نیز باشد.ساعت هوشمند Huawei Watch GT2 با امکانات بی نظیر ورزشی و سلامتیعلاوه بر تمام قابلیت های برجسته Huawei Watch GT2، این ساعت هوشمند یک اکوسیستم ورزشی کامل با دقت عمل بسیار بالا را در اختیار ورزشکاران می گذارد. Huawei Watch GT2 دارای سنسورهای سنجش ضربان قلب، ژیروسکوپ، شتاب سنج، قطب نما، سنسور سنجش نور محیط و سنسور اندازه گیری فشار هواست؛ مجموعه ای از برترین سنسورهایی که می توانند در یک ساعت هوشمند جای بگیرند.شاید برایتان جالب باشد: هواوی اولین فروشگاه بدون فروشنده و رباتیک خود را در چین افتتاح کرداین ساعت دارای سامانه های موقعیت یاب دقیق GPS و Glonass است که مسافت های طی شده در پیاده روی و دویدن های کاربر را به خوبی آنالیز و اندازه گیری خواهد کرد. یکی از ویژگی های اختصاصی ساعت هوشمند هواوی، قابلیت TruSeen است. TruSeen که در نسخه 3.5 در اختیار کاربران قرار گرفته به همراه الگوریتم های هوشمند، ضربان قلب را حتی هنگام خواب اندازه گیری کرده و در نهایت تحلیل هایی دقیق و کاربردی را به کاربر نمایش خواهد داد.هواوی با گنجاندن بیش از 190 داده متفاوت از فعالیت های ورزشی و افزودن 15 رشته ورزشی به این برنامه، امکان نظارت بر گونه هایی متعدد از فعالیت های ورزشی را در Huawei Watch GT2 ایجاد کرده است.فناوری TruRelax را نیز می توان ویژگی مهم دیگری دانست؛ TruRelax با اندازه گیری دقیق میزان استرس کاربر به وسیله نظارت بر ضربان قلب و نوع فعالیت ها، داده های نهایی در این زمینه را نمایش می دهد.هدفون Huawei FreeLace، مناسب برای فعالیت های ورزشیمحصول دیگر هواوی، هدفونی مقاوم در برابر فشارهای فیزیکی، تعریق بدن، نفوذ مایعات و پارگی کابل در اثر تحرکات آنی است. هواوی با معرفی هدفون (ایرفون) FreeLace به صورت هم زمان به چند کاربرد پاسخ داده است. FreeLace دارای استاندارد IPX5 است. به خاطر وجود این استاندارد، هدفون در برابر ورود مایعات مقاوم است به نحوی که هنگام بارش باران یا تعریق شدید در نتیجه ی ورزش کردن، مشکلی برای این هدفون به وجود نمی آید.شاید برایتان جالب باشد: گوشی هواوی P40 به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شودهواوی فناوری HiPair را به منظور ارتباط هرچه سریع تر هدفون بی سیم FreeLace با دستگاه ها طراحی کرده است. بدین ترتیب که با جداسازی گوشی سمت راست از کنار دکمه های فرمان صدا، یک رابط USB-C ظاهر می شود که با اتصال آن به دستگاه های دیگر، می توان عمل ارتباط (Pair) را به سرعت انجام داد. از سوی دیگر، با تکیه بر قابلیت شارژ سریع و استفاده از درایوهایی با مصرف توان بهینه، تنها با 5 دقیقه شارژ می توان تا 4 ساعت از FreeLace استفاده کرد.تگ ها:هواوی

برچسب ها:

مطلب با عنوان امکانات حرفه‌ای ساعت هوشمند و هدفون بی‌سیم جدید هواوی برای ورزشکاران از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان امکانات حرفه‌ای ساعت هوشمند و هدفون بی‌سیم جدید هواوی برای ورزشکاران از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون