روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چانگان uni t از راه رسید؛ کراس اووری خشن و جذاب از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چانگان uni t از راه رسید؛ کراس اووری خشن و جذاب

رسانه کلیک – چانگان UNI T معرفی شد. این کراس اوور چینی که از موتور 1.5 لیتری و 2.0 لیتری توربوشارژ بهره می برد، در ماه آوریل در معرض دید عموم قرار می گیرد. دوباره شاهد رونمایی از یک خودروی چینی جدید هستیم. این خودرو توسط چانگان و با برند UNI معرفی شده است. چانگان […]

نوشته چانگان UNI T از راه رسید؛ کراس اووری خشن و جذاب اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – چانگان UNI T معرفی شد. این کراس اوور چینی که از موتور 1.5 لیتری و 2.0 لیتری توربوشارژ بهره می برد، در ماه آوریل در معرض دید عموم قرار می گیرد.دوباره شاهد رونمایی از یک خودروی چینی جدید هستیم. این خودرو توسط چانگان و با برند UNI معرفی شده است. چانگان یک شرکت چینی بوده که البته با شرکت فورد و همچنین گروه PSA نیز همکاری می کند. به نظر می رسد برند UNI اولین خودروی خود را برای خریداران جوان رونمایی کرده است. چانگان UNI T در ماه آوریل 2020 و در نمایشگاه پکن در معرض دید عموم قرار می گیرد.طول این کراس اوور برابر با 4515 میلی متری بوده، عرض آن به 1870 میلی متر می رسد و فاصله دو محور چرخ های آن برابر با 2710 میلی متر است. چانگان UNI T یک کراس اوور کامپکت محسوب می شود؛ با این حال بر اساس تصاویر منتشر شده انتظار می رود فضای مناسبی را در اختیار سرنشینان قرار دهد.شاید برایتان جالب باشد: گوشی مرموز سامسونگ پشت درهای بسته در CES 2020 نمایش داده شددر جلوی این خودرو شاهد حضور یک جلو پنجره بزرگ به همراه چراغ های LED باریکی هستیم. در این بخش از رنگ نارنجی نیز استفاده شده است. طراحی دستگیره درب های عقب مانند خودروی تویوتا C-HR و هوندا HR-V است. در بخش پشتی با طراحی تهاجمی روبه رو هستیم. در این بخش 4 خروجی اگزوز به همراه دیفیوزر در نظر گرفته شده است.خریداران می توانند این کراس اوور را با موتور 1.5 لیتری و یا 2.0 لیتری توربوشارژ سفارش دهند. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با قیمت چانگان UNI T و یا تاریخ عرضه آن در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.تگ ها:ویژهچانگان

برچسب ها:

مطلب با عنوان چانگان uni t از راه رسید؛ کراس اووری خشن و جذاب از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چانگان uni t از راه رسید؛ کراس اووری خشن و جذاب از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون