روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جگوار f-type مدل 2021 با طراحی جذاب معرفی شد از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جگوار f-type مدل 2021 با طراحی جذاب معرفی شد

رسانه کلیک – نسل جدید جگوار F-Type از راه رسید. این خودروی اسپرت از طراحی جذابی بهره می برد و با موتورهای مختلف شامل یک موتور 8 سیلندر به فروش می رسد. جگوار F-Type مدل 2021 رسما رونمایی شد. این خودرو در مدل های کوپه و کانورتیبل در اختیار خریداران قرار می گیرد. درون کابین […]

نوشته جگوار F-Type مدل 2021 با طراحی جذاب معرفی شد اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – نسل جدید جگوار F-Type از راه رسید. این خودروی اسپرت از طراحی جذابی بهره می برد و با موتورهای مختلف شامل یک موتور 8 سیلندر به فروش می رسد.جگوار F-Type مدل 2021 رسما رونمایی شد. این خودرو در مدل های کوپه و کانورتیبل در اختیار خریداران قرار می گیرد. درون کابین این خودرو از یک نمایشگر 12.3 اینچی برای کیلومترشمار استفاده شده و خریداران می توانند آن را با موتور 8 سیلندر نیز سفارش دهند که قدرت بالایی در اختیارشان قرار می دهد.جگوار از طراحی جدیدی برای این خودرو استفاده کرده است. چراغ ها باریک تر از گذشته شده اند و کاپوت شیب تندی دارد. تغییرات کمی در بحش پشتی به چشم می خورد که برای مثال می توان به کاهش ارتفاع سپر و دیفیوزر اشاره کرد، البته این موارد به موتور مورد استفاده در آن بستگی دارد. در کابین نسل جدید جگوار F-Type شاهد حضور یک کیلومترشمار دیجیتال هستیم که جایگزین نمونه آنالوگ شده است. سیستم سرگرمی و اطلاعات این خودروی اسپرت از اپل کارپلی و اندروید Auto پشتیبانی می کند.این خودروی اسپرت با موتورهای متنوعی به فروش می رسد. موتور پایه 4 سیلندر 2.0 لیتری بوده که از توربوشارژر بهره می برد. موتور بعدی 6 سیلندر 3.0 لیتری سوپرشارژ است. بالاترین مدل دارای یک موتور 8 سیلندر 5.0 لیتری سوپرشارژ است. این موتور که قدرتی برابر با 575 اسب بخار و گشتاوری برابر با 700 نیوتن متر تولید می کند، در خودروی F-Type R حضور پیدا خواهد کرد. سرعت این خودرو در مدت زمان 3.5 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن برابر با 299 کیلومتر بر ساعت است.موتور 8 سیلندر مورد استفاده در مدل اروپایی این خودرو قادر به تولید 444 اسب بخار قدرت و 580 نیوتن متر گشتاور است. خریداران می توانند آن را به صورت محور عقب و یا مجهز به سیستم چهار چرخ محرک سفارش دهند. شتاب این مدل از جگوار F-Type برابر با 4.4 ثانیه است. در حال حاضر قیمت این خودروی اسپرت از سوی سازنده آن اعلام نشده است.Source:motor1تگ ها:جگوار

برچسب ها:

مطلب با عنوان جگوار f-type مدل 2021 با طراحی جذاب معرفی شد از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جگوار f-type مدل 2021 با طراحی جذاب معرفی شد از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون