روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مایکروسافت وجود مشکل در آپدیت ویندوز 10 را تایید کرد از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مایکروسافت وجود مشکل در آپدیت ویندوز 10 را تایید کرد

رسانه کلیک – به استناد اخبار جدید، مایکروسافت وجود مشکل در آپدیت ویندوز 10 را تایید کرده و احتمال داده که تا پایان ماه جاری راه حلی برای آن پیدا کند. طی چند روز اخیر گزارش شد که برخی کاربران هنگام نصب آپدیت جدید ویندوز 10 به مشکل برخورده اند. برخی از آن ها نتوانسته […]

نوشته مایکروسافت وجود مشکل در آپدیت ویندوز 10 را تایید کرد اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – به استناد اخبار جدید، مایکروسافت وجود مشکل در آپدیت ویندوز 10 را تایید کرده و احتمال داده که تا پایان ماه جاری راه حلی برای آن پیدا کند.طی چند روز اخیر گزارش شد که برخی کاربران هنگام نصب آپدیت جدید ویندوز 10 به مشکل برخورده اند. برخی از آن ها نتوانسته بودند آپدیت ماه مه ویندوز 10 را نصب کنند و برخی با ارورهایی از جمله ارور 0x800f0982 و 0x80073701 مواجه شده بودند. مایکروسافت اکنون وجود چنین اروری در این آپدیت را تایید کرده است.مایکروسافت پیش بینی کرده که می تواند تا پایان این ماه راه حلی برای این مشکل پیدا کند. آپدیت انتخابی مایکروسافت به زودی و برای کسانی که با چنین ارورهایی مواجه شده اند، قابل نصب خواهد بود. کاربران باید برای اطلاع از در دسترس بودن این آپدیت، سایت را چک کنند.آخرین آپدیت ویندوز 10 که در ماه مه عرضه شده بود، تاکنون بدون مشکل کار می کرد. با این حال، اگرچه مایکروسافت تاکنون بارها ضمانت کیفیت آخرین آپدیت های خود را کرده بود، آپدیت های اخیر این شرکت تفاوت چندانی با آپدیت های اولیه ویندوز 10 از سال 2015 نداشته اند.شاید برایتان جالب باشد: مایکروسافت مشکل کاهش سرعت سرفیس پرو 6 را برطرف می کنداگرچه تعداد افرادی که با چنین اروری مواجه شده اند اندک است؛ با این حال این که در هر آپدیت مشکلی برای تعدادی از کاربران به وجود بیاید، ایرادی اساسی محسوب می شود. نکته جالب آن است که آپدیت های جدیدی که برای برطرف کردن مشکل آپدیت های قبلی به کاربران ارائه می شوند، خود دارای ایرادهای اساسی کیفیتی هستند و این موضوع اعتماد و اطمینان کاربران را تا حد زیادی تحت شعاع قرار داده است. این شرکت اعلام کرده که ورژن بعدی ویندوز 10 به عنوان Cumulative Update ارائه خواهد شد. آپدیت اکتبر 2019 ویندوز اکنون در حال تست شدن است و کاربران امیدوارند که این آپدیت فاقد باگ های کیفیتی و اجرایی باشد.Source:wccftechتگ ها:مایکروسافتویندوز 10

برچسب ها:

مطلب با عنوان مایکروسافت وجود مشکل در آپدیت ویندوز 10 را تایید کرد از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مایکروسافت وجود مشکل در آپدیت ویندوز 10 را تایید کرد از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون