روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اطلاعات جدیدی از آیفون XR 2019 به اینترنت راه پیدا کرد از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اطلاعات جدیدی از آیفون XR 2019 به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک – آیفون XR 2019 در ماه های آینده معرفی می شود. بر اساس اطلاعات جدید، ظرفیت باتری این محصول در مقایسه با نسل کنونی، 5 درصد افزایش پیدا می کند. در سال گذشته میلادی شاهد معرفی آیفون XR به عنوان ارزان قیمت ترین پرچمدار اپل بودیم. این دستگاه همراه با آیفون XS و […]

نوشته اطلاعات جدیدی از آیفون XR 2019 به اینترنت راه پیدا کرد اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – آیفون XR 2019 در ماه های آینده معرفی می شود. بر اساس اطلاعات جدید، ظرفیت باتری این محصول در مقایسه با نسل کنونی، 5 درصد افزایش پیدا می کند.در سال گذشته میلادی شاهد معرفی آیفون XR به عنوان ارزان قیمت ترین پرچمدار اپل بودیم. این دستگاه همراه با آیفون XS و ایکس اس مکس معرفی شد. آیفون ایکس آر علاوه بر رنگ های متنوعی، شارژدهی بالایی نیز دارد.بر اساس گزارشی جدید، آیفون XR 2019 که البته احتمال نامگذاری آن به صورت آیفون XR 2 یا آیفون 11r نیز وجود دارد، شارژدهی بالاتری در مقایسه با نسل کنونی خود خواهد داشت.در حالی که آیفون XR دارای باتری 2942 میلی آمپر ساعتی است، نسل جدید آن افزایش 5 درصدی ظرفیت باتری را تجربه می کند و به باتری 3110 میلی آمپر ساعتی مجهز می شود.در این گزارش به این موضوع اشاره شده که شرکت چینی Amperex Technology Limited وظیفه ساخت باتری های آیفون XR 2 را بر عهده دارد. این شرکت در گذشته وظیفه تولید باتری مورد استفاده در گلکسی نوت 7 را بر عهده داشت، البته باتری اولیه گلکسی نوت 7 که دچار مشکل می شد توسط SDI به تولید رسیده بود.استفاده از باتری با ظرفیت بالاتر به همراه چیپست جدید 7 نانومتری اپل A13، نوید شارژدهی بالای این گوشی هوشمند را می دهد. در بررسی های انجام شده، آیفون XR در زمینه پخش ویدیو شارژدهی نزدیک به 15 ساعت دارد.بر اساس شایعات، اپل نسل آینده آیفون ایکس آر را به دوربین اصلی دوگانه مجهز می کند. این دوربین دارای سنسورهای مورد استفاده در آیفون XS و XS مکس است.در زمینه طراحی پنل جلویی شاهد تغییرات چندانی نخواهیم بود و همچنان بالای نمایشگر شاهد یک برش برای قرارگیری اسپیکر مکالمه و سیستم فیس آیدی هستیم. انتظار می رود در آینده اطلاعات بیشتری از این محصول در فضای مجازی منتشر شود.Source:gsmarenaتگ ها:آیفون XR 2019اپل

برچسب ها:

مطلب با عنوان اطلاعات جدیدی از آیفون XR 2019 به اینترنت راه پیدا کرد از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اطلاعات جدیدی از آیفون XR 2019 به اینترنت راه پیدا کرد از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون