روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو (فروردین 98) از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو (فروردین 98)

رسانه کلیک – شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو برای فروردین 98 اعلام شد. در این طرح خودروها در سال 99 به خریداران تحویل داده می شود. طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت اعیاد شعبانیه آغاز شد. این طرح از امروز، 26 فروردین ساعت 10 صبح آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه پیدا […]

نوشته طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو (فروردین 98) اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو برای فروردین 98 اعلام شد. در این طرح خودروها در سال 99 به خریداران تحویل داده می شود.طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت اعیاد شعبانیه آغاز شد. این طرح از امروز، 26 فروردین ساعت 10 صبح آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه پیدا می کند.ایران خودرو برای این طرح خود 2 جدول را منتشر کرده که شامل نرخ سود پیش فروش و تخفیف خرید محصول ایرانی می شود.طرح فروش به همراه سود مشارکت و سود انصراف به شرح زیر است:تخفیف خرید محصول ایرانی به شرح زیر است:همانطور که در جداول بالا مشاهده می کنید، خودروهای زیادی در طرح پیش فروش ایران خودرو حضور دارند. با توجه به زمان تحویل، ایران خودرو برای مشتریان خود تخفیف هایی را در نظر گرفته است. بیشترین تخفیف در این طرح برابر با 1 میلیون تومان است که البته جدا از سود مشارکت و انصراف محاسبه می شود.ایران خودرو و سایپا هنوز خودروهای پیش فروش شده خود و حتی فروش فوری را به مشتریان تحویل نداده اند؛ با این حال دوباره قصد دارند خودروهای خود را به صورت پیش فروش در اختیار خریداران قرار دهد.خرید خودرو به صورت پیش فروش کار منطقی محسوب نمی شود چرا که وضعیت بازار خودرو مشخص نیست و همچنین در طرح جدید ایران خودرو، قیمت قطعی خودروها اعلام نشده است. این احتمال وجود دارد که در زمان تحویل، قیمت خودروها در مقایسه با امروز دو برابر شود!لازم به ذکر است؛ ایران خودرو از امروز فروش فوری محصولات خود با قیمت حاشیه بازار را آغاز کرده است (طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو فروردین 98). شرکت های فعال در بازار ایران، به تازگی قیمت خودروهای تولیدی خود را افزایش داده اند. در این میان می توان به مدیران خودرو اشاره کرد که دیروز قیمت مدل 98 خودروهای ام وی ام در بازار ایران را اعلام کرد (قیمت خودروهای ام وی ام با مدل 98 به صورت رسمی اعلام شد).تگ ها:ایران خودروداخلیویژه

برچسب ها:

مطلب با عنوان طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو (فروردین 98) از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو (فروردین 98) از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون