روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو (فروردین 98) از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو (فروردین 98)

رسانه کلیک – شرایط دومین فروش فوری محصولات ایران خودرو برای فروردین 98 اعلام شد. در این طرح خودروهای پژو پارس سال و پژو 206 صندوقدار حضور دارند. امروز فروش فوری محصولات ایران خودرو آغاز می شود. شرایط این فروش دیروز منتشر شد (شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو). ایران خودرو مانند سال گذشته قصد دارد […]

نوشته طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو (فروردین 98) اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – شرایط دومین فروش فوری محصولات ایران خودرو برای فروردین 98 اعلام شد. در این طرح خودروهای پژو پارس سال و پژو 206 صندوقدار حضور دارند.امروز فروش فوری محصولات ایران خودرو آغاز می شود. شرایط این فروش دیروز منتشر شد (شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو). ایران خودرو مانند سال گذشته قصد دارد با فروش فوری خودروهای خود، قیمت را در بازار آزاد کنترل کند.دومین طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو به شرح زیر است:نام خودروقیمت (ریال)تاریخ تحویلپژو پارس سال783,384,00030 روزپژو 206 صندوقدار V8807,584,00030 روزاین طرح از فردا، سه شنبه ساعت 10 صبح آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت فعال باقی می ماند. لازم به ذکر است؛ قیمت های اعلامی بر اساس قیمت حاشیه بازار است (لیست قیمت حاشیه بازار محصولات ایران خودرو اسفند 97).در روزهای اخیر شاهد اعلام قیمت جدید خودروها با مدل 98 از سوی شرکت های مختلف بودیم (قیمت جدید چری تیگو 7 به صورت رسمی اعلام شد). مدیران خودرو دیروز قیمت جدید خودروهای ام وی ام را رسما اعلام کرد (قیمت خودروهای ام وی ام با مدل 98 به صورت رسمی اعلام شد).در روزهای اخیر قیمت خودروها در بازار با افزایش روبه رو بوده است. به نظر نمی رسد فروش فوری محصولات ایران خودرو باعث جلوگیری از این روند افزایشی در بازار آزاد شود.به نظر می رسد ایران خودرو قصد دارد محصولاتی که سال گذشته به صورت فوری به فروش رسانده بود را دوباره در طرح های فروش فوری خود قرار دهد. این موضوع به معنای آن است که این شرکت خودروهای زیادی را در انبارهای خود احتکار کرده است.دنا و انواع مختلف آن، یکی از خودروهایی بوده که در طرح های گذشته و همچنین شرایط فروش ایران خودرو برای فروردین 98حضور ندارد. با توجه به این موضوع که دنا شباهت زیادی به دیگر تولیدات این شرکت دارد، عدم حضور آن در طرح های فروش غیرمنطقی به نظر می رسد.تگ ها:ایران خودروداخلیویژه

برچسب ها:

مطلب با عنوان طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو (فروردین 98) از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو (فروردین 98) از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون