روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پورشه تایکان در تصاویر جدید به نمایش گذاشته شد از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پورشه تایکان در تصاویر جدید به نمایش گذاشته شد

رسانه کلیک – پورشه تایکان یک خودروی تمام برقی اسپرت بوده که شرکت سازنده آن به تازگی دو طرح از آن را در اختیار رسانه ها قرار داده است. پورشه در گذشته به صورت رسمی اعلام کرده بود از خودروی تمام برقی تایکان به صورت رسمی در ماه سپتامبر سال جاری میلادی رونمایی می کند […]

نوشته پورشه تایکان در تصاویر جدید به نمایش گذاشته شد اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – پورشه تایکان یک خودروی تمام برقی اسپرت بوده که شرکت سازنده آن به تازگی دو طرح از آن را در اختیار رسانه ها قرار داده است.پورشه در گذشته به صورت رسمی اعلام کرده بود از خودروی تمام برقی تایکان به صورت رسمی در ماه سپتامبر سال جاری میلادی رونمایی می کند (پورشه تایکان در سپتامبر 2019 معرفی می شود).به تازگی این شرکت آلمانی ایمیلی را برای افرادی که این خودرو را پیش خرید کرده اند، ارسال کرده است. در این ایمیل به این موضوع اشاره شده که پورشه تایکان بر اساس برنامه ریزی قبلی، تولید می شود.بخشی از ایمیل پورشه به شرح زیر است:در حال اتمام کار مربوط به خط تولید در Zuffenhausen هستیم تا آخرین مرحله مربوط به تولید پورشه تایکان، انجام شود. این خودرو آینده را به نمایش می گذارد و نشان دهنده استاندارد جدیدی در زمینه شارژ خودروهای برقی است.دو طرح منتشر شده، طراحی این خودروی تمام الکتریکی را به خوبی مشخص می کند. همانطور که می دانید، این محصول بر اساس خودروی مفهومی Mission E توسعه یافته است. پورشه تایکان پورشه تایکان در حالی که با یک خودروی تمام الکتریکی روبه رو هستیم، پورشه به خوبی توانسته آن را به صورت یک محصول اسپرت و جذاب طراحی کند. خودروی موجود در این تصاویر طراحی جذاب تری در مقایسه با نمونه های اولیه آن دارد.پورشه تایکان عملکرد بی نظیری خواهد داشت. این خودرو به دو موتور برقی مجهز می شود که در مجموع قدرتی بیش از 600 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می دهد. سرعت این خودرو در کمتر از 3.5 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد. این شتاب مشابه با شتاب پورشه پانامرا توربو S E-Hybrid است.بر اساس اطلاعات منتشر شده، راننده با هر بار شارژ می تواند مسافتی برابر با 500 کیلومتر با این خودرو رانندگی کند. انتظار می رود برد این خودرو در دنیای واقعی کمتر باشد.Source:motor1تگ ها:پورشهپورشه تایکان

برچسب ها:

مطلب با عنوان پورشه تایکان در تصاویر جدید به نمایش گذاشته شد از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پورشه تایکان در تصاویر جدید به نمایش گذاشته شد از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون