روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترفندی کاربردی برای پنهان کردن درایوها در ویندوز بدون نیاز به نرم افزار از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترفندی کاربردی برای پنهان کردن درایوها در ویندوز بدون نیاز به نرم افزار

رسانه کلیک – یکی از راه های محافظت از اطلاعات در ویندوز، مخفی کردن درایوها است. در این مطلب به آموزش پنهان کردن درایوها در ویندوز می پردازیم. سیستم عامل ویندوز روش های مختلفی را برای محافظت از داده ها در اختیار کاربران قرار می دهد. یکی از این روش ها، پنهان کردن درایو ها […]

نوشته آموزش مخفی کردن درایوها در ویندوز اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – یکی از راه های محافظت از اطلاعات در ویندوز، مخفی کردن درایوها است. در این مطلب به آموزش پنهان کردن درایوها در ویندوز می پردازیم.سیستم عامل ویندوز روش های مختلفی را برای محافظت از داده ها در اختیار کاربران قرار می دهد. یکی از این روش ها، پنهان کردن درایو ها بوده که افراد می توانند با استفاده از آن، داده های خود را از دید خارج کنند (ترفندی ساده برای گذاشتن رمز روی فولدرها در ویندوز 10).پنهان کردن درایو در ویندوز به شما این امکان را می دهد تا از فایل های خود بدون قرار دادن رمز محافظت کنید. با استفاده از این روش که شباهت زیادی به قابلیت Hide دارد، درایو مورد نظر از Windows File Explorer حذف شده و آیکون آن مشاهده نخواهد شد (چگونه برای درایوهای ویندوز رمز بگذاریم؟).برای پنهان کردن درایوها در ویندوز مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:روی آیکون This Pc در دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Manage را انتخاب کنید.در صفحه باز شده، روی Storage دابل کلیک کنید.روی Disk Management Snap-in دابل کلیک کنید.در صفحه Disk Management همه درایوها مشاهده می شوند. با راست کلیک روی درایو مورد نظر، گزینه Change Letter and Paths را انتخاب کنید.در صفحه باز شده گزینه Remove را برگزینید.با طی این مراحل درایو انتخاب شده از Windows File Explorer مخفی شده و دیگر قادر به مشاهده آن نخواهید بود. برای پنهان کردن درایوها در ویندوز به نکات زیر هم توجه کنید:بعد از مرحله 5 اگر پنجره ای باز شد روی Yes کلیک کنید.با این روش امکان دسترسی به فایل های موجود در درایو مخفی شده با استفاده از ابزار جستجوی ویندوز وجود خواهد داشت.در صورتی که فردی از نام دقیق درایو پنهان شده آگاهی داشته باشد، می تواند از طریق کدهای دستوری و نوار آدرس به داده ها دست یابد.برای بازگردانی درایو مخفی شده، کافی است بعد از طی مراحل بالا و انتخاب درایو، گزینه Add را انتخاب کنید.این آموزش برای کاربران ویندوز 8 و 10 تهیه شده است.تگ ها:درایو ویندوزمخفی کردن درایوویندوزپنهان کردن درایوپنهان کردن درایوها

برچسب ها:

مطلب با عنوان ترفندی کاربردی برای پنهان کردن درایوها در ویندوز بدون نیاز به نرم افزار از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترفندی کاربردی برای پنهان کردن درایوها در ویندوز بدون نیاز به نرم افزار از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون