روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیفون XI مکس با دوربین اصلی سه گانه در راه است از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیفون XI مکس با دوربین اصلی سه گانه در راه است

رسانه کلیک – اپل امسال از آیفون های 2019 رونمایی می کند. به تازگی اطلاعات جدیدی از آیفون XI مکس و نسخه های مختلف آن در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. اپل امسال از گوشی های جایگزین آیفون XS، آیفون ایکس اس مکس و آیفون XR رونمایی می کند. بر اساس گزارشی که به تازگی […]

نوشته آیفون XI مکس با دوربین اصلی سه گانه در راه است اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – اپل امسال از آیفون های 2019 رونمایی می کند. به تازگی اطلاعات جدیدی از آیفون XI مکس و نسخه های مختلف آن در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.اپل امسال از گوشی های جایگزین آیفون XS، آیفون ایکس اس مکس و آیفون XR رونمایی می کند. بر اساس گزارشی که به تازگی توسط وال استریت در اینترنت منتشر شده، اپل برای آیفون های جدید دوربین اصلی سه گانه و دوگانه در نظر می گیرد.در گذشته شاهد انتشار رندری از آیفون 2019 بودیم که خبر از دوربین اصلی سه گانه می داد. در گزارش جدید به عملکرد سنسور سوم آیفون XI مکس اشاره ای نشده است؛ با این حال انتظار می رود این سنسور دارای زاویه دید عریض باشد.تا به امروز گوشی های هوشمند زیادی مجهز به دوربین اصلی سه گانه روانه بازار شدند که برای مثال می توان به هواوی P20 پرو و گوشی های سری میت 20 اشاره کرد.به نظر می رسد اپل قصد دارد تمام آیفون های 2019 را مجهز به نمایشگر OLED روانه بازار کند. در حال حاضر آیفون ایکس اس و آیفون XS مکس به پنل OLED مجهز شدند و آیفون ایکس آر دارای نمایشگر LCD است.مشخصات فاش شده از آیفون های 2019 به شرح زیر است:آیفون XI مکس: نمایشگر OLED، دوربین اصلی سه گانهآیفون XI: نمایشگر OLED، دوربین اصلی دوگانهآیفون XR 2019: نمایشگر OLED، دوربین اصلی دوگانهبا توجه به شروع سال 2019، اپل نمی تواند تغییرات اساسی در آیفون های جدید اعمال کند؛ با این حال امکان تغییرات کوچک در آن ها وجود دارد.فروش آیفون های اپل با کاهش مواجه شده به گونه ای که هواوی در سال 2018 توانست با شکست آن، تبدیل به دومین شرکت تولیدکننده گوشی های هوشمند در جهان شود.نظر شما در رابطه با آیفون XI مکس چیست؟ آیا این دستگاه با دوربین اصلی سه گانه می تواند فروش مناسبی را در بازار تجربه کند؟ نظر خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.Source:phonearenaتگ ها:آیفون 2019آیفون XIاپلویژه

برچسب ها:

مطلب با عنوان آیفون XI مکس با دوربین اصلی سه گانه در راه است از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیفون XI مکس با دوربین اصلی سه گانه در راه است از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون