روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قیمت جدید پژو 207 اتوماتیک از سوی ایران خودرو اعلام شد از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قیمت جدید پژو 207 اتوماتیک از سوی ایران خودرو اعلام شد

رسانه کلیک – ایران خودرو قیمت جدید پژو 207 اتوماتیک را اعلام کرد. در گذشته شاهد اعلام قیمت نمونه دستی این خودرو بودیم. ایران خودرو تصمیم گرفته قیمت جدید یکی از محصولات خود را اعلام کند. این شرکت به تازگی قیمت جدید پژو 207 اتوماتیک را در اختیار رسانه ها قرار داده است. این خودرو […]

نوشته قیمت جدید پژو 207 اتوماتیک از سوی ایران خودرو اعلام شد اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – ایران خودرو قیمت جدید پژو 207 اتوماتیک را اعلام کرد. در گذشته شاهد اعلام قیمت نمونه دستی این خودرو بودیم.ایران خودرو تصمیم گرفته قیمت جدید یکی از محصولات خود را اعلام کند. این شرکت به تازگی قیمت جدید پژو 207 اتوماتیک را در اختیار رسانه ها قرار داده است. این خودرو که در گذشته با قیمت 54 میلیون تومان به فروش می رسید، حال قیمتی برابر با 85 میلیون تومان دارد.در گذشته شاهد اعلام قیمت پژو 207 دستی از سوی شرکت ایران خودرو بودیم (قیمت جدید پژو 207 دستی اعلام شد). این خودرو از این پس با قیمت 70 میلیون تومان در اختیار خریداران قرار می گیرد.خودروی دنا، دیگر محصول ایران خودرو با قیمت 66 میلیون تومان به فروش می رسد (ایران خودرو قیمت جدید خودروی دنا را اعلام کرد). قیمت نسخه پلاس آن به 76 میلیون تومان افزایش یافته است (قیمت جدید دنا پلاس از سوی ایران خودرو اعلام شد). خودروی دنا پلاس توربو نیز با قیمت 90 میلیون تومان به بازار عرضه می شود (ایران خودرو قیمت جدید دنا پلاس توربو را اعلام کرد).علاوه بر این محصولات، ایران خودرو قیمت جدید خودروی سوزوکی گراند ویتارا را نیز در اختیار رسانه ها قرار داده است (قیمت جدید سوزوکی ویتارا اعلام شد).در این میان شرکت سایپا نیز تصمیم گرفته قیمت جدید کیا سراتو به همراه پراید 151 SE را اعلام کند (قیمت جدید کیا سراتو و پراید 151 SE از سوی سایپا اعلام شد).در حالی که وزیر صنعت و همچنین مدیر سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به اعلام قیمت نهایی خودروهای داخلی در روز پنجشنبه اشاره کرده بودند، قیمت های جدید خودرو در این تاریخ اعلام نشد (قیمت جدید خودروهای داخلی فردا به صورت رسمی اعلام می شود).بسیاری از خریداران منتظر قیمت های جدید هستند که این موضوع باعث ایجاد رکورد در بازار شده است. ترس از احتمال انصراف خریداران از پرداخت مبلغ اضافه خودروهای پیش فروش شده و پس گرفتن مبالغ پرداختی، باعث شده شرکت ها در اعلام قیمت جدید محصولات خود محتاط باشند.تگ ها:ایران خودروداخلیقیمت خودروویژهپژو 207 اتوماتیک

برچسب ها:

مطلب با عنوان قیمت جدید پژو 207 اتوماتیک از سوی ایران خودرو اعلام شد از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قیمت جدید پژو 207 اتوماتیک از سوی ایران خودرو اعلام شد از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون