روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپلیکیشن Google Files Go تغییر نام داد؛ 30 میلیون کاربر در هر ماه از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپلیکیشن Google Files Go تغییر نام داد؛ 30 میلیون کاربر در هر ماه

رسانه کلیک – اپلیکیشن Google Files Go از این پس با نام Files در اختیار کاربران قرار می گیرد. در حال حاضر این اپلیکیشن در هر ماه دارای 30 میلیون کاربر است. نزدیک به یکسال پیش، اپلیکیشن Google Files Go عرضه شد. امروز گوگل نام این اپلیکیشن را به Files تغییر داده است. این برنامه دیگر […]

نوشته اپلیکیشن Google Files Go تغییر نام داد اولین بار در رسانه کلیک پدیدار شد.

رسانه کلیک – اپلیکیشن Google Files Go از این پس با نام Files در اختیار کاربران قرار می گیرد. در حال حاضر این اپلیکیشن در هر ماه دارای 30 میلیون کاربر است.نزدیک به یکسال پیش، اپلیکیشن Google Files Go عرضه شد. امروز گوگل نام این اپلیکیشن را به Files تغییر داده است. این برنامه دیگر پسوند Go را یدک نمی کشد. گوگل با ایجاد تغییراتی در این اپلیکیشن، کارایی آن را افزایش داده است.این اپلیکیشن به قابلیت جدیدی مجهز شده است. اپلیکیشن Files در زمان حذف فایل از محصولات دارای سیستم عامل اندروید، به کاربر میزان حافظه آزاد شده را اطلاع می دهد. علاوه بر این موضوع، فایل منیجر گوگل به کاربر پیشنهاد می دهد که چگونه از این فضای آزاد استفاده کند.سال گذشته اپلیکیشن Google Files Go برای گوشی های هوشمند دارای حافظه داخلی کم عرضه شد. هدف گوگل از ارائه این برنامه، استفاده مفید کاربران از فضای در دسترس بود. توسط این اپلیکیشن کاربران قادر به انتقال اطلاعات و فایل های خود به صورت آفلاین هستند.گوگل در یکسال گذشته میزان استفاده از این برنامه را مورد بررسی و تحلیل قرار داده است. پس از انجام این بررسی ها، گوگل به این موضوع پی برد که فایل منیجر آن توسط گوشی های پرچمدار نیز مورد استفاده قرار می گیرد.مدیر بخش طراحی رابط کاربری این اپلکیشن، Koji Pereira در رابطه با این برنامه گفته است:در کمتر از یکسال، اپلیکیشن Google Files Go کاربران زیادی را جذب کرده است. در حال حاضر این برنامه دارای 30 میلیون کاربر در هر ماه است. این برنامه توسط بسیاری از افراد در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و تنها دستگاه های پایین رده به این فایل منیجر مجهز نشده اند.هم اکنون این برنامه با نام Files Go در فروشگاه اپلیکیشن گوگل حضور دارد؛ با این حال نام این اپلیکیشن پس از نصب به Files تغییر می کند. رابط کاربری این برنامه بروزرسانی شده است.تگ ها:اپلیکیشن Google Files Goاپلیکیشن فایل منیجر گوگلاپلیکیشن گوگل Files Goاپلیکیشن گوگل فایل گو

مطلب با عنوان اپلیکیشن Google Files Go تغییر نام داد؛ 30 میلیون کاربر در هر ماه از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپلیکیشن Google Files Go تغییر نام داد؛ 30 میلیون کاربر در هر ماه از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون