روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حذف دکمه لایک از توئیتر؛ اتفاقی ناگوار برای کاربران یک شبکه اجتماعی محبوب! از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حذف دکمه لایک از توئیتر؛ اتفاقی ناگوار برای کاربران یک شبکه اجتماعی محبوب!

رسانه کلیک – حذف دکمه لایک از توئیتر به زودی به واقعیت می پیوندد اما هنوز زمان قطعی آن مشخص نشده است.  به گزارش کلیک، جک دورسی بنیان گذار و مدیر عامل توئیتر هفته گذشته در رویدادی مربوط به توئیتر اعلام کرده که از دکمه شکل قلب لایک لذت نمی برد و به زودی برای […]

نوشته دکمه لایک از شبکه اجتماعی توئیتر حذف می شود؟ اولین بار در رسانه کلیک پدیدار شد.

رسانه کلیک – حذف دکمه لایک از توئیتر به زودی به واقعیت می پیوندد اما هنوز زمان قطعی آن مشخص نشده است. به گزارش کلیک، جک دورسی بنیان گذار و مدیر عامل توئیتر هفته گذشته در رویدادی مربوط به توئیتر اعلام کرده که از دکمه شکل قلب لایک لذت نمی برد و به زودی برای همیشه با آن خداحافظی می کند.این خبر را نخستین بار تلگراف منتشر کرد و به سرعت مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت. با همه گیر شدن خبر، کاربران توئیتر نسبت به حذف دکمه لایک واکنش های خشمگینانه ای نشان داده اند. آن ها دکمه لایک را وسیله ای برای حمایت و ایجاد همبستگی دانسته و از حذف دکمه لایک ابراز نگرانی کرده اند.روابط عمومی توئیتر سرانجام به این خبر واکنش نشان داد و از عدم قطعیت طرح حذف دکمه لایک سخن گفت. آن ها خاطر نشان کردند که این اتفاق قریب الوقوع نخواهد بود و هنوز در حال بررسی است. دکمه لایک همواره در شبکه های اجتماعی مختلف مورد توجه و انتقاد بوده است. همین چند سال پیش در زمان تب و تاب بیش از حد فیسبوک مارک زاکربرگ عقاید خود را در خصوص دکمه لایک به کاربران تحمیل می کرد. تگ ها:توئیترجک دورسیحذف دکمه لایکدکمه لایک توئیترمدیر عامل توئیتر

برچسب ها:

مطلب با عنوان حذف دکمه لایک از توئیتر؛ اتفاقی ناگوار برای کاربران یک شبکه اجتماعی محبوب! از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حذف دکمه لایک از توئیتر؛ اتفاقی ناگوار برای کاربران یک شبکه اجتماعی محبوب! از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون