روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نقش استارتاپ ها در تزریق ایده های جدید به حوزه کشاورزی از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نقش استارتاپ ها در تزریق ایده های جدید به حوزه کشاورزی

رسانه کلیک – مجری راه اندازی کسب و کارهای نوپا در وزارت جهاد کشاورزی گفت: استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا نقش مهمی در تزریق ایده های جدید به حوزه کشاورزی ایفا می کنند. دکتر مختاری مجری راه اندازی کسب و کارهای نوپا در وزارت جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار کلیک به نقش […]

نوشته نقش استارتاپ ها در تزریق ایده های جدید به حوزه کشاورزی اولین بار در رسانه کلیک پدیدار شد.

رسانه کلیک – مجری راه اندازی کسب و کارهای نوپا در وزارت جهاد کشاورزی گفت: استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا نقش مهمی در تزریق ایده های جدید به حوزه کشاورزی ایفا می کنند.دکتر مختاری مجری راه اندازی کسب و کارهای نوپا در وزارت جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار کلیک به نقش مهم استارتاپ ها در ایجاد ایده های نو در زمینه کشاورزی اشاره کرد و گفت: کسب و کارهای نوپا می توانند با ارائه راه کارهای مبتکرانه مشکلات دیرینه این حوزه را برطرف کنند.ویدیوی مصاحبه اختصاصی کلیک با مختاری را در بالا مشاهده می کنید.تگ ها:الکامپ 2018الکامپ 24الکامپ 97بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپوزارت جهاد کشاورزی

برچسب ها:

مطلب با عنوان نقش استارتاپ ها در تزریق ایده های جدید به حوزه کشاورزی از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نقش استارتاپ ها در تزریق ایده های جدید به حوزه کشاورزی از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون