روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ورود ویدیو پروژکتور بنکیو مدل X12000 با وضوح تصویر 4K UHD از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ورود ویدیو پروژکتور بنکیو مدل X12000 با وضوح تصویر 4K UHD

رسانه کلیک – بنکیو به عنوان برند اول جهان در زمینه تولید ویدئو پروژکتورهای DLP، اخیراً آخرین مدل ویدئو پروژکتورهای با وضوح تصویر 4K UHD را معرفی نموده است. در این مطلب با ویدیو پروژکتور بنکیو مدل X12000 آشنا می شوید. مدل X12000 با تعداد حیرت انگیز 8.3 میلیون پیکسل که برای یک سینمای خانگی […]

نوشته ظهور نسل جدید ویدئو پروژکتورهای 4K UHD بنکیو اولین بار در رسانه کلیک پدیدار شد.

رسانه کلیک – بنکیو به عنوان برند اول جهان در زمینه تولید ویدئو پروژکتورهای DLP، اخیراً آخرین مدل ویدئو پروژکتورهای با وضوح تصویر 4K UHD را معرفی نموده است. در این مطلب با ویدیو پروژکتور بنکیو مدل X12000 آشنا می شوید.مدل X12000 با تعداد حیرت انگیز 8.3 میلیون پیکسل که برای یک سینمای خانگی طراحی شده است، هم دارای شدت نور مناسب با استفاده از لامپ فیلیپس ColorSpark می باشد و هم بدلیل استفاده از فن آوری CinematicColor، دارای دقت رنگ فوق العاده ای است.همچنین این مدل لامپ LED شرکت فیلیپس، دارای عمر طولانی 000/20 ساعت می باشد. ضمناً نسبت کنتراست فوق العاده 50.1:000 این ویدئو پروژکتور در خلق تصاویر بدون عیب با حداکثر یکپارچگی و دقت رنگ، بسیار مؤثر است.X12000 لذت داشتن سینما در خانه را برای شما فراهم میکند. مطمئناً تماشای فیلم، مسابقات ورزشی و بازیهای کامپیوتری با کیفیت حیرت انگیز 4K و اندازه تصویر تا 200 اینچ در کنار خانواده و دوستان، تجربه جدیدی از هیجان را برای شما به ارمغان خواهد آورد.شرکت ماتریس به عنوان نماینده انحصاری ویدئو پروژکتورهای بنکیو در ایران محسوب می شود.تگ ها:benQبنکیومسابقات جام جهانیویدیوپروژکتور

برچسب ها:

مطلب با عنوان ورود ویدیو پروژکتور بنکیو مدل X12000 با وضوح تصویر 4K UHD از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ورود ویدیو پروژکتور بنکیو مدل X12000 با وضوح تصویر 4K UHD از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون