روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جریمه شرکت گوگل به علت تهمت و افترا به یک شهروند استرالیایی! از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جریمه شرکت گوگل به علت تهمت و افترا به یک شهروند استرالیایی!

رسانه کلیک – شکایت فردی در استرالیا به علت تهمت و افترا باعث جریمه شرکت گوگل شده است. گوگل سعی در بستن این پرونده دارد. بر اساس گزارشی از سوی ABC، یک شهروند استرالیایی روز سه شنبه از گوگل به علت انتشار اطلاعات اشتباه و تهمت شکایت کرد. این اطلاعات در فضای اینترنت منتشر شده […]

نوشته گوگل به دلیل تهمت و افترا به یک شهروند استرالیایی جریمه شد! اولین بار در رسانه کلیک پدیدار شد.

رسانه کلیک – شکایت فردی در استرالیا به علت تهمت و افترا باعث جریمه شرکت گوگل شده است. گوگل سعی در بستن این پرونده دارد.بر اساس گزارشی از سوی ABC، یک شهروند استرالیایی روز سه شنبه از گوگل به علت انتشار اطلاعات اشتباه و تهمت شکایت کرد. این اطلاعات در فضای اینترنت منتشر شده است.ماجرا از این قرار است که در سال 2004 یک شهروند استرالیایی به نام Milorad Trkulja مورد هدف گلوله از سوی یک فرد ناشناس قرار می گیرد. پس از این حادثه گوگل اطلاعات مربوط به آن را در سرورهای خود قرار می دهد.پس از سال ها این فرد استرالیایی اطلاعات جالبی را در رابطه با خود در گوگل به دست می آورد. زمانی که Milorad Trkulja نام خود را در گوگل جستجو می کند، تصاویر افراد جنایتکار به جای وی به نمایش گذاشته می شود. یکی از این افراد Tony Mokbel بوده که قاچاقچی مواد مخدر محسوب می شود.آقای Milorad Trkulja در سال 2012 از شرکت گوگل به علت تهمت غرامت دریافت کرد. جریمه شرکت گوگل توسط دادگاه برابر با 200 هزار دلار استرالیا (نزدیک به 150 دلار ایالات متحده آمریکا) تعیین شده بود.در سال 2013 آقای Trkulja شکایت دیگری را علیه گوگل تنظیم کرد. بر اساس این شکایت، زمانی که کاربر عبارت «خلافکاران زیرزمینی ملبورن» را در گوگل جستجو می کند، به اشتباه نام و تصاویر آقای Trkulja به نمایش گذاشته می شود. گوگل در این پرونده توانست پیروز شود.هم اکنون دادگاه عالی به آقای Trkuljaاجازه داده است در رابطه با نتیجه دادگاه قبلی درخواست تجدیدنظر کند. قاضی این پروند به ABC اعلام کرد:در هر صفحه ای که اطلاعات و تصاویر افراد جنایتکار وجود دارد، شاهد نام و تصاویر افرادی همانند آقای Trkulja هستیم. این موضوع باعث می شود اطلاعات نادرست در اختیار کاربران قرار گیرد.گوگل به دنبال جلوگیری از بررسی دوباره این پرونده است، اما دادگاه در نظر دارد گوگل را جریمه کند.تگ ها:Googleسرچ گوگلشکایت از گوگلنتایج جستجوی نادرست گوگل

برچسب ها:

مطلب با عنوان جریمه شرکت گوگل به علت تهمت و افترا به یک شهروند استرالیایی! از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جریمه شرکت گوگل به علت تهمت و افترا به یک شهروند استرالیایی! از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون