روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوشی بدون حاشیه سونی در آینده معرفی می شود؛ تغییری نوین در زبان طراحی سونی از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوشی بدون حاشیه سونی در آینده معرفی می شود؛ تغییری نوین در زبان طراحی سونی

رسانه کلیک – سونی در گذشته نه چندان دور از پرچمداران جدید خود رونمایی کرد. با این حال به نظر می رسد گوشی بدون حاشیه سونی در دست توسعه باشد. تمامی گوشی های هوشمند سونی تقریبا از طراحی یکسانی بهره می برند. یکی از ویژگی های زبان طراحی سونی وجود حاشیه های نمایشگر زیاد در […]

نوشته سونی به دنبال معرفی یک گوشی هوشمند بدون حاشیه نمایشگر اولین بار در رسانه کلیک پدیدار شد.

رسانه کلیک – سونی در گذشته نه چندان دور از پرچمداران جدید خود رونمایی کرد. با این حال به نظر می رسد گوشی بدون حاشیه سونی در دست توسعه باشد.تمامی گوشی های هوشمند سونی تقریبا از طراحی یکسانی بهره می برند. یکی از ویژگی های زبان طراحی سونی وجود حاشیه های نمایشگر زیاد در اسمارت فون های این شرکت است.سونی با معرفی دو اسمارت فون اکسپریا XZ2 و XZ2 کامپکت نسبت تصویر 18:9 را وارد دنیای محصولات خود کرد. این دو دستگاه جدید این برند ژاپنی از زبان طراحی Ambient Flow بهره می برند با این حال در مقایسه با رقبا نسبت نمایشگر به بدنه پایین تری دارند (اکسپریا XZ2 و اکسپریا XZ2 کامپکت به صورت رسمی معرفی شدند).بر اساس اطلاعاتی که به تازگی توسط این کمپانی منتشر شده است احتمال معرفی گوشی بدون حاشیه سونی در آینده وجود دارد.تیم طراحی گوشی های سونی در مصاحبه ای که اخیرا انجام داده به تغییر طراحی در دنیای اسمارت فون ها اشاره کرده است. بر اساس گفته Ichino کمپانی سونی در زمان طراحی محصولات خود ویژگی ها و کارایی دستگاه را مدنظر قرار می دهد.بر اساس گفته Ichino گوشی های هوشمند مجهز به نمایشگر بدون حاشیه در مقایسه با محصولات عادی کارایی کمتری دارند. برای مثال زمانی که یک دستگاه به نمایشگر کشیده مجهز می شود احتمال حذف اسپیکرهای استریو در جلوی دستگاه و یا استفاده از دوربین های کوچک تر وجود دارد.یکی دیگر از نکاتی که تیم طراحی سونی به آن اشاره می کند تجربه کاربران در زمان مشاهده فایل های تصویری است. در همین راستا جدیدترین پرچمدار این کمپانی، اکسپریا XZ2 پریمیوم از نسبت تصویر 16:9 بهره می برد (سونی از گوشی اکسپریا XZ2 پریمیوم رونمایی کرد؛ نمایشگر 4K و دوربین اصلی دوگانه).در حالی که سونی به مشکلات گوشی های بدون حاشیه نمایشگر اشاره می کند، اعلام کرده که به دنبال ایجاد تعادل میان طراحی و کارایی محصولات خود است. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با زمان معرفی گوشی بدون حاشیه سونی در اینترنت منتشر نشده است.تگ ها:اکسپریااکسپریا XZ2اکسپریا XZ2 پریمیوماکسپریا XZ2 کامپکتسونیویژهگوشی بدون حاشیه سونیگوشی سونی

برچسب ها:

مطلب با عنوان گوشی بدون حاشیه سونی در آینده معرفی می شود؛ تغییری نوین در زبان طراحی سونی از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوشی بدون حاشیه سونی در آینده معرفی می شود؛ تغییری نوین در زبان طراحی سونی از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون