روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: تکفاکس
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تماشا کنید: مقایسه سرعت گلکسی J6 و J5 Pro از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تماشا کنید: مقایسه سرعت گلکسی J6 و J5 Pro

رسانه کلیک – کمپانی سامسونگ به تازگی میان رده جدید خودش را با نام گلکسی J6 معرفی کرده است. این مدل از نظر ظاهر و مشخصات، تغییرات زیادی نسبت به میان رده های قدیمی سامسونگ داشته و توجه کاربران زیادی را به خودش جلب کرده است. اگر می خواهید بدانید عملکرد و سرعت این گوشی جدید نسبت […]

نوشته تماشا کنید: مقایسه سرعت گلکسی J6 و J5 Pro اولین بار در رسانه کلیک پدیدار شد.

رسانه کلیک – کمپانی سامسونگ به تازگی میان رده جدید خودش را با نام گلکسی J6 معرفی کرده است. این مدل از نظر ظاهر و مشخصات، تغییرات زیادی نسبت به میان رده های قدیمی سامسونگ داشته و توجه کاربران زیادی را به خودش جلب کرده است. اگر می خواهید بدانید عملکرد و سرعت این گوشی جدید نسبت به نسل گذشته اش چه تغییری داشته، ویدیوی این مطلب را تماشا کنید. در این ویدیو دو گوشی گلکسی J6 و J5 Pro در کنار هم قرار گرفته اند و از نظر عملکرد با هم مقایسه می شوند.تگ ها:سامسونگ گلکسی j6سرعت گلکسی J6 و J5 Proمقایسه گلکسی J6 و J5 Proگلکسی J5 PROگلکسی J6

برچسب ها:

مطلب با عنوان تماشا کنید: مقایسه سرعت گلکسی J6 و J5 Pro از وب سایت تکفاکس techfox با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تماشا کنید: مقایسه سرعت گلکسی J6 و J5 Pro از وب سایت تکفاکس با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تکفاکس techfox مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون