روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نام اندروید Pistachio یا «پسته» به جدیدترین نسخه این سیستم عامل نسبت داده شد از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نام اندروید Pistachio یا «پسته» به جدیدترین نسخه این سیستم عامل نسبت داده شد

رسانه کلیک – در مکاتبات یکی از مشتریان با پشتیبانی هواوی، نام اصلی Android P با عنوان اندروید Pistachio یا اندروید پسته به صورت مرموزی لو رفت. مدتی است نسخه های آزمایشی اندروید پی برای توسعه دهندگان عرضه می شود. گوگل قصد داشت تا فصل پاییز، نام اصلی این پلتفرم را محفوظ نگه داشته و […]

نوشته نام اصلی اندروید پی فاش شد؛ Pistachio یا پسته! اولین بار در رسانه کلیک پدیدار شد.

رسانه کلیک – در مکاتبات یکی از مشتریان با پشتیبانی هواوی، نام اصلی Android P با عنوان اندروید Pistachio یا اندروید پسته به صورت مرموزی لو رفت.مدتی است نسخه های آزمایشی اندروید پی برای توسعه دهندگان عرضه می شود. گوگل قصد داشت تا فصل پاییز، نام اصلی این پلتفرم را محفوظ نگه داشته و به این ترتیب اذهان کاربران را به این موضوع مشغول کند. به این ترتیب تا زمان ارائه نسخه رسمی و عمومی، هیچ کس نمی توانست نام آن را حدس بزند، اما در مکاتباتی که توسط یکی از مشتریان با عوامل پشتیبانی هواوی صورت گرفته، یکی از پرسنل شرکت چینی یاد شده این موضوع را افشا کرده است. اندروید Pistachio یا اندروید پسته نام اصلی سیستم عامل Android P است که در مکالمات این دو نفر به آن اشاره شده است.این مشتری لهستانی به منظور پشتیبانی گوشی خود (P9 لایت مینی) از سیستم عامل اندروید 8.0 اوریو با تیم هواوی ارتباط برقرار کرده بود، در پاسخ هایی که از آنها دریافت کرد با عبارت اندروید Pistachio مواجه شد و ظاهرا محصول یاد شده جزء گوشی هایی خواهد بود که از این پلتفرم جدید پشتیبانی می کند. بد نیست بدانید چندی پیش نام اندروید پسته توسط خبرگزاری بلومبرگ نیز اعلام شده بود.البته گزارش بلومبرگ که در ماه فوریه (بهمن 1396) منتشر شد، به این موضوع اشاره داشت که گوگل، نام Android Pistachio Ice Cream یا همان بستنی مغز پسته ای را برای سیستم عامل خود در نظر گرفته، اما ظاهرا غول دنیای جستجوگرها عبارت Ice Cream را از انتهای آن حذف کرده و به Android Pistachio اکتفا کرده است.هنوز زمان زیادی تا فصل پاییز و ارائه نسخه عمومی اندروید پسته باقی مانده و باید منتظر ماند و دید گوگل چه روندی را برای این پلتفرم پیاده خواهد کرد. آیا برای دسترسی به Android P و نصب آن روی گوشی خود هیجان زده هستید؟تگ ها:android Pاندروید pاندروید Pistachioاندروید پستهاندروید پیاندروید پیستاچیوویژه

برچسب ها:

مطلب با عنوان نام اندروید Pistachio یا «پسته» به جدیدترین نسخه این سیستم عامل نسبت داده شد از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نام اندروید Pistachio یا «پسته» به جدیدترین نسخه این سیستم عامل نسبت داده شد از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون