روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نتوانستیم از ورود گوشی موبایل قاچاق توسط مسافران جلوگیری کنیم از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نتوانستیم از ورود گوشی موبایل قاچاق توسط مسافران جلوگیری کنیم

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از آنجایی که زیرساخت های ناجا برای ثبت موبایل در فرودگاه به شبکه ارتباطات یکپارچه نشده نتوانستیم از ورود گوشی موبایل قاچاق توسط مسافران جلوگیری کنیم. به گزارش کلیک به نقل از تسنیم؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ظهر امروز در حاشیه افتتاح پروژه های […]

نوشته نتوانستیم از ورود گوشی موبایل قاچاق توسط مسافران جلوگیری کنیم اولین بار در رسانه کلیک پدیدار شد.

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از آنجایی که زیرساخت های ناجا برای ثبت موبایل در فرودگاه به شبکه ارتباطات یکپارچه نشده نتوانستیم از ورود گوشی موبایل قاچاق توسط مسافران جلوگیری کنیم.به گزارش کلیک به نقل از تسنیم؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ظهر امروز در حاشیه افتتاح پروژه های شرکت مخابرات استان فارس عنوان کرد: امروز نیاز کشور این است که مسئولان با مردم صادق باشند، لزومی ندارد مسائل به گونه ای دیگر گزارش شود به طور مثال افتتاح امروز، افتتاح عملیات اجرایی پروژه است، نه یک پروژه به طور مستقل. وی با اشاره به مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در شهر شیراز اظهار داشت: یکی از مدیران پیشین شهرداری شیراز با فعالیت در یکی از شرکت های رقیب مانع نصب دکل های BTS مخابرات می شود، در صورتی که این حق نیست و از استاندار فارس می خواهم که در این زمینه ورود کند. وزیر ارتباطات بیان کرد: در حال حاضر نیز شهردار شیراز اجازه نمی دهد زیرساخت های مخابرات در این شهر توسعه یابد و در دو سال گذشته 30 دکل جمع آوری شده است.آذری جهرمی از هم استانی های خود برای عدم آنتن دهی موبایل عذرخواهی کرد و افزود: آنچه که امروز مردم را عصبانی می کند قطع و وصل شدن موبایل نیست بلکه تبعیض و تنگناها است. وی از راه اندزی 230 سایت روستایی و جاده ای و تجهیز شدن آن به نسل 4 خبر داد و گفت: اکنون 569 روستای بالای بیست خانوار این استان از خدمات نسل سه و چهار استفاده می کنند و برای توسعه این مهم نیازمند سرمایه گذاری هستیم.وزیر ارتباطات درباره ورود تلفن های همراه که از طریق مسافرین خارجی وارد کشور می شود تصریح کرد: از آنجایی که زیرساخت های ناجا برای ثبت موبایل در فرودگاه به شبکه ارتباطات یکپارچه نشده نتوانستیم از ورود گوشی موبایل قاچاق توسط مسافران جلوگیری کنیم (90 درصد گوشی های وارداتی قاچاق است!). وی یادآور شد: نیروی انتظامی باید نسبت به این مهم هماهنگی های بیشتری با وزارت ارتباطات انجام دهد تا این عدم هماهنگی موجب نشود مسافرین بتوانند تلفن همراه وارد کشور کنند.تگ ها:آنتن دهی تلفن همراهآنتن دهی موبایلتلفن همراه قاچاققاچاق موبایلمحمدجواد آذری جهرمیموبایل قاچاقوزیر ارتباطاتگوشی قاچاق

مطلب با عنوان نتوانستیم از ورود گوشی موبایل قاچاق توسط مسافران جلوگیری کنیم از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نتوانستیم از ورود گوشی موبایل قاچاق توسط مسافران جلوگیری کنیم از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون