روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پیام های فوروارد شده در واتس اپ در آپدیت جدید از طریق نمایه مشخص می شود از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پیام های فوروارد شده در واتس اپ در آپدیت جدید از طریق نمایه مشخص می شود

رسانه کلیک – فیس بوک که دارنده اپلیکیشن WhatsApp به حساب می آید، قابلیت تشخیص پیام های فوروارد شده در واتس اپ را به ورژن جدید این پیام رسان اضافه می کند. اگر از اپلیکیشن WhatsApp برای ارسال پیام استفاده می کنید، مطمئنا می دانید که در صورت فوروارد کردن پیام ها، اثری از نام […]

نوشته پیام های فوروارد شده واتس اپ در آپدیت جدید از طریق نمایه مشخص می شود اولین بار در رسانه کلیک پدیدار شد.

رسانه کلیک – فیس بوک که دارنده اپلیکیشن WhatsApp به حساب می آید، قابلیت تشخیص پیام های فوروارد شده در واتس اپ را به ورژن جدید این پیام رسان اضافه می کند.اگر از اپلیکیشن WhatsApp برای ارسال پیام استفاده می کنید، مطمئنا می دانید که در صورت فوروارد کردن پیام ها، اثری از نام شخص در آن دیده نمی شود و فرد دریافت کننده تصور می کند که پیام ارسال شده توسط شما نوشته شده است. در قابلیت جدیدی که به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد، امکان تشخیص پیام های فوروارد شده در واتس اپ فراهم می شود، به این ترتیب متن هایی که از طریق فوروارد برای دیگران ارسال کنید، مانند تصویر زیر با لیبل Forwarded نمایش داده می شوند و تشخیص آنها به این صورت امکان پذیر می شود. البته اثری از نام شخص در آن دیده نمی شود.ممکن است از دید برخی کاربران، این قابلیت آنچنان که باید و شاید مهم نباشد، اما بعضی افراد که پیام های مهم را با دوستان یا همکاران خود رد و بدل می کنند، چنین قابلیتی مطمئنا به کار آنها می آید.اضافه شدن قابلیت های جدید به WhatsApp نشان دهنده آن است که فیس بوک قصد دارد تا به طور جدی به جنگ با پیام رسان های دیگر برود و قابلیت های آنها را به مرور به این اپلیکیشن اضافه کند.آیا قابلیت تشخیص پیام های فوروارد شده در واتس اپ جزء ویژگی های مورد نیاز شما به حساب می آید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.تگ ها:WhatsAppقابلیت جدید واتس اپواتس اپواتساپپیام های فوروارد شده در واتس اپ

برچسب ها:

مطلب با عنوان پیام های فوروارد شده در واتس اپ در آپدیت جدید از طریق نمایه مشخص می شود از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پیام های فوروارد شده در واتس اپ در آپدیت جدید از طریق نمایه مشخص می شود از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون