روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: دنیای کارتریج
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آموزش افزایش سرعت پرینت در پرینتر از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آموزش افزایش سرعت پرینت در پرینتر

رینتر یا چاپگر، یکی از قطعات جانبی کامپیوتر است که امروزه اهمیت خاصی پیدا کرده است و وجودش برای هر کاربر به یک التزام تبدیل شده است....

رینتر یا چاپگر، یکی از قطعات جانبی کامپیوتر است که امروزه اهمیت خاصی پیدا کرده است و وجودش برای هر کاربر به یک التزام تبدیل شده است. در بازار نیز پرینترهای مختلفی با مدل ها و قابلیت های مختلف وجود دارد. اما در صورتی که پرینتر با هر نوع و خاصیتی دارید بایستی نحوه استفاده بهینه از آن را نیز بدانید. هم اکنون قصد داریم تا چهار ترفند کاربردی و آسان پیرامون چاپ بهینه با پرینتر را برای شما مطرح کنیم:جلوگیری از قاطی شدن صفحات چاپ شده:با انتخاب گزینه Properties مربوط به پرینترتان، در قسمت Advanced بر روی گزینه Separator Page کلیک کنید. بعد از فشار دادن دکمه Browse، پوشه systemrootsystem32 را پیدا کرده و یکی از گزینه های ویندوز برای چاپ صفحه جداکننده مثل pcl.sep را انتخاب کنید. این کار باعث می شود که بعد از اتمام چاپ هر فایل، یک صفحه جداکننده قرار گیرد و سپس چاپ فایل بعدی آغاز شود. پرینت متناوب چندین فایل مختلف:شاید دوست داشته باشید فایل های خود را یکی پس از دیگری پرینت کنید. بدین منظور تمامی فایل های مورد نظر را اگر در یک پوشه قرار دارند با راست کلیک در فضای خالی و انتخاب Select All و یا استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl+A انتخاب کنید. همچنین اگر فایل ها در مکان های مختلفی هستند به صورت تک تک با نگاه داشتن کلید Ctrl و کلیک روی آن ها فایل ها به حالت انتخاب دربیاورید. روی یکی از فایل ها راست کلیک کرده و Print را انتخاب کنید. هر فایل در برنامه مرتبط با خودش باز شده و چاپ می شود.پرینت یک صفحه وب بدون عکس ها و تصاویر پس زمینه:اگر گزینه Print Preview را از منوی File در مرورگر IE انتخاب کردید و در آن خبری از عکس و رنگ های پس زمینه نبود مشکلی نیست. اما اگر قرار است دقیقا همان صفحه اینترنتی پرینت شود، بر روی منوی Tools و سپس Internet Options کلیک کنید. سپس بخش Advanced را انتخاب کرده و قسمت Printing را پیدا کنید. حال کافیست تا تیک گزینهPrint background colors and images را بردارید تا صفحه مربوطه بدون عکس ها و تصاویر پس زمینه پرینت شود.افزایش سرعت پرینت:معمولا سیستم مدت کوتاهی پرینت های شما را نگه می دارد و سپس برای چاپ به پرینتر می فرستد. در بسیاری از چاپگرها با انتخاب گزینه Properties و رفتن به بخش Advanced مرتبط با پرینترتان می توانید به بخش مربوط به Printer Spooler دسترسی پیدا کنید. اکنون گزینه Print directly to the printer را انتخاب کنید. البته مدت زمانی طول می کشد تا پرینتر تمام اطلاعات را دریافت کند اما این گزینه برای موقعیت هایی که پرینتر دچار اختلال شده و شما نیاز دارید تا قبل از راه اندازی مجدد سیستم چاپ هایتان را تحویل بگیرید بسیار مفید است. برای خرید پرینتر و لوازم جانبی مورد نظر خود میتوانید به فروشگاه اینترنتی دنیای کارتریج رجوع کنید.شماره تماس : ۰۲۱۸۸۹۴۴۹۲۲ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۸ شب و پنجشنبه ها از ۹ صبح الی ۳ عصرآدرس سایت ما : cartridgeworld.ir

مطلب با عنوان آموزش افزایش سرعت پرینت در پرینتر از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آموزش افزایش سرعت پرینت در پرینتر از وب سایت دنیای کارتریج با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دنیای کارتریج cartridgeworld مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون