روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: دنیای کارتریج
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آموزش ریست پرینتر اچ پی لیزری p4015 از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آموزش ریست پرینتر اچ پی لیزری p4015

ریست پرینتر اچ پی – اجرا کردن cold reset (کولد ریست) همه آیتم های کنترل پنل دستگاه را به حالت پیشفرض کارخانه بر می گرداند. همچنین تمامی...

ریست پرینتر اچ پی – اجرا کردن cold reset (کولد ریست) همه آیتم های کنترل پنل دستگاه را به حالت پیشفرض کارخانه بر می گرداند. همچنین تمامی تنظیمات کارت hp jetdirect مانند آدرس IP و حالت های پیکربندی را ریست خواهد کرد. نکته: قبل از انجام این نوع ریست بهتر است تنظیمات پیکربندی یا همان گزارش configuration را چاپ نمایید. کانفیگوریشن ریپورت یا همان صفحه گزارش پیکربندی شامل همه تنظیمات jetdirect می باشد. توجه داشته باشید که این نوع ریست مقادیر سرویس منو مانند شماره سریال دستگاه و یا کنتور دستگاه را پاک نمی کند.روش اجرای کولد ریست از طریق کنترل پنل:ابتدا پرینتر را خاموش نموده ، چند ثانیه صبر کرده و مجددا پرینتر را روشن نمایید. زمانی که شمارنده حافظه شروع به کار کرد دکمه OK را فشار داده و تا زمانی که چراغ های دستگاه روشن شوند نگه دارید.دکمه OK را رها کنید. نکته: چراغ های LED دستگاه بصورت چشمک زن هستند، دکمه OK را تا زمانی که همه چراغ ها بصورت ثابت روشن نشده اند نگه دارید و سپس رها کنید.در صورتی که قبلا برای بوت شدن دستگاه رمز تعیین کرده باشید از شما درخواست رمز خواهد کرد که می توانید توسط کنترل پنل دستگاه آن را وارد نمایید. برای تایید مقادیر ورودی دکمه MENU را بزنید. در این مرحله گزینه انتخاب زبان ( Select Language ) ظاهر می شود. با استفاده از دکمه جهتی سمت پایین رفته و گزینه Cold Reset را یافته و با فشردن دکمه OK آن را تایید نمایید.در این مرحله اندکی صبر کنید، عملیات کولد ریست انجام شده و پرینتر مجددا روشن خواهد شد.نکته:بوت شدن پرینتر زمانی به پایان رسیده است که حالت READY یا آماده به کار در کنترل پنل ظاهر شود. برای خرید پرینتر و لوازم جانبی مورد نظر خود میتوانید به فروشگاه اینترنتی دنیای کارتریج رجوع کنید.شماره تماس : ۰۲۱۸۸۹۴۴۹۲۲ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۸ شب و پنجشنبه ها از ۹ صبح الی ۳ عصرآدرس سایت ما : cartridgeworld.ir

مطلب با عنوان آموزش ریست پرینتر اچ پی لیزری p4015 از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آموزش ریست پرینتر اچ پی لیزری p4015 از وب سایت دنیای کارتریج با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دنیای کارتریج cartridgeworld مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون