روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: دنیای کارتریج
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پرینتر رنگی اپسون مدل l805 inkjet photo از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پرینتر رنگی اپسون مدل l805 inkjet photo

پرینتر اپسون ال ۸۰۵ یک محصول منحصر به فرد و دارای تانک جوهر یکپارچه مناسب جهت چاپ عکس های با کیفیت با هزینه های بسیار کم. با...

پرینتر اپسون ال ۸۰۵ یک محصول منحصر به فرد و دارای تانک جوهر یکپارچه مناسب جهت چاپ عکس های با کیفیت با هزینه های بسیار کم. با سیستم تانک جوهر قرار گرفته شده روی این چاپگر نیازی به تعویض کارتریج وجود ندارد و تنها با خرید جوهرهای لیتری و شارژ آسان به صورت رایگان پرینت بگیرید.ویژگی های کلیدیچاپ با کیفیت بالا و هزینه های کمکیفیت عکس مناسب و چاپ سریعشارژ و پر کردن جوهر بدون دردسر۶ رنگامکان پرینت روی کاغذهای عکس ۱۰ * ۱۵امکان پرینت و اتصال بیسیم از طریق WiFiپرکردن آسان و بی دردسربا ظرفیت بالای مخزن جوهر پرینتر ال ۸۰۵ نگران تمام شدن جوهر نخواهید بود و با خیال راحت و بدون دغدغه از خالی شدن یا اتمام کارتریج می توانید پرینت بگیرید . تانک نصب شده روی این چاپگر دارای استاندارد های شرکت اپسون بوده و از ریختن جوهر خبری نیست و سوپاپ های هوای قرار گرفته روی تانک باعث انتقال جوهر مورد نیاز به هد خواهد شد و تمام این استانداردها سبب چاپ قابل اعتماد میشود.مرقون به صرفه و در عین حال با کیفیتچاپگر اپسون مدل Epson L805 دارای تکنولوژی میکروپیزو اپسون می باشد که مجهز به چاپ بی نظیر و قابل اطمینان بوده و کیفیت عالی ارائه می دهد. مخزن جوهر این چاپگر رنگی ظرفیت ۷۰ میلی لیتر جوهر را دارد که با هر بار شارژ کردن تانک جوهر حدود ۱۸۰۰ برگ در سایز ۱۰ * ۱۵ چاپ خواهد کرد. با استفاده از کاغذهای با کیفیت و اصلی می توانید عکس هایی با ماندگاری طولانی چاپ کنید. برای خرید پرینتر و لوازم جانبی مورد نظر خود میتوانید به فروشگاه اینترنتی دنیای کارتریج رجوع کنید.شماره تماس : ۰۲۱۸۸۹۴۴۹۲۲ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۸ شب و پنجشنبه ها از ۹ صبح الی ۳ عصرآدرس سایت ما : cartridgeworld.ir

مطلب با عنوان پرینتر رنگی اپسون مدل l805 inkjet photo از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پرینتر رنگی اپسون مدل l805 inkjet photo از وب سایت دنیای کارتریج با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دنیای کارتریج cartridgeworld مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون