روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: دنیای کارتریج
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فیلم آنلاین و درآمدزایی از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فیلم آنلاین و درآمدزایی

فیلم آنلاین آیا اخیراً یک ویدیوی YouTube را تماشا کرده اید؟ البته که تماشا کردید! این یکی از محبوب ترین وب سایت های جهان است و بیش...

فیلم آنلاینآیا اخیراً یک ویدیوی YouTube را تماشا کرده اید؟ البته که تماشا کردید! این یکی از محبوب ترین وب سایت های جهان است و بیش از ۱ میلیارد کاربر هر روز صدها میلیون ساعت فیلم تماشا می کنند.می توانید از دسترسی YouTube برای کسب درآمد آنلاین استفاده کنید.به این گونه که یک فیلم ضبط و تدوین کنید و آنرا بصورت ویروسی در یوتیوب و شبکه عای اجتماعی به اشتراک بگذارید . یا این کار را دوستانتان و کاربران دیگر انجام دهند .درعوض ، شما برای دستیابی به حداکثر بازدید از چندین فیلم به طور منظم ، یک استراتژی اثبات شده را دنبال خواهید کرد. شما می خواهید محتوای مفیدی ایجاد کنید ، چیزی که مردم می خواهند آنها را تماشا کنند. . این می تواند یک فیلم چگونه به ویدیو یا یک فیلم گفتگو با موضوع مورد علاقه افراد در حوزه کار شما باشد – آسمان حد مجاز است.شما با هدف درآمدزایی تبلیغ می کنید. اولین قدم شما ایجاد یک حساب YouTube و شروع به بارگذاری فیلم ها است. سپس می توانید درآمد خود را در تنظیمات YouTube فعال کنید. اساساً ، این امر به Google این فرصت را می بخشد که شامل تبلیغات کوتاه AdSense با فیلم های شما باشد ، که اگر ویدیوی YouTube را تماشا کرده اید ، دیده اید. وقتی بینندگان روی آن تبلیغات کلیک می کنند ، حقوق دریافت می کنید.یکی دیگر از فرصت های کسب درآمد با یک کانال YouTube از طریق اسپانسرهایی ست که پول پرداخت کرده اند.برخی از نکات برای ایجاد فیلم های حرفه ای (به تجهیزات حرفه ای گران قیمت نیازی نیست):می توانید از تلفن هوشمند یا دوربین فیلمبرداری ساده خود استفاده کنید. اما اطمینان حاصل کنید که نورپردازی خوب است به گونه ای که همه چیز در ویدیوی شما قابل مشاهده و آسان است.اطمینان حاصل کنید که صوت واضح است. شما سر و صدای ساخت و ساز یا حواس پرتی دیگر را نمی خواهید.از نرم افزارهای ساده ویرایش مانند iMovie برای قرار دادن عناوین در ابتدای ویدیو و ویرایش هرگونه نقص استفاده کنید.

مطلب با عنوان فیلم آنلاین و درآمدزایی از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فیلم آنلاین و درآمدزایی از وب سایت دنیای کارتریج با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دنیای کارتریج cartridgeworld مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون