روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: دنیای کارتریج
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان برای بهبود تبلیغات اینستاگرام برای تجارت الکترونیکی خود از این روش های مخفی استفاده کنید از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

برای بهبود تبلیغات اینستاگرام برای تجارت الکترونیکی خود از این روش های مخفی استفاده کنید

برای بهبود تبلیغات اینستاگرام برای تجارت الکترونیکی خود از این ۵ روش مخفی استفاده کنید. از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید . همانطور که می دانید...

برای بهبود تبلیغات اینستاگرام برای تجارت الکترونیکی خود از این ۵ روش مخفی استفاده کنید.از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید . همانطور که می دانید اینستاگرام یک پلتفرم تصویری است . بنابراین تبلیغات شما باید از لحاظ بصری در میان مناظری که جذاب هستند مثل دریا و … باشد تا درمیان سایر تصاویر و ویدیوهای افراد در اینستاگرام به چشم بیاید و جذب مخاطب کند .در غیر این صورت حتی اگر پست شما برای افراد در حوزه علاقه مندی شان باشد ، بدلیل اینکه جذابیت بصری ندارد فقط از کنار آن رد می شوند و توجهی نمی کنند .از تصاویر شبیه به کاتالوگ خودداری کنید و در عوض ، از تصاویری استفاده کنید که به نظر می رسد توسط یک دوست یا طرفدارانی که شما را دنبال می کنند ارسال شده است.برای مثال به تبلیغات استوری برند Nuxe France نگاهی بیندازید .از نظر زیبایی شناختی مطلوب است و یک رنگ ثابت را حفظ می کند ، که به جذابیت کلی آگهی می افزاید. این برند شاهد ۶٫۲ برابر بازده هزینه تبلیغات در طول این تبلیغ بود.تصاویر را با کپشن های قانع کننده ترکیب کنیدتصاویر یا فیلم ها بدون هیچ زمینه ای ممکن است جهت پردازش مخاطبان هدف شما مشکل باشد. با ترکیب تصاویر خود با زیرنویس های قانع کننده که مخاطبان شما را برای انجام یک عمل جذب می کند ، تأثیر تبلیغات خود را افزایش دهید. در عین حال ، درباره اینکه محصول شما چقدر عالی است ، ادامه ندهید.زیرنویس های خود را کوتاه و تا حدی نگه دارید زیرا فقط می توانید تا ۳۰۰ کاراکتر بنویسید. این می تواند کمی چالش برانگیز باشد ، به خصوص وقتی که سعی می کنید آن را قانع کننده جلوه دهید. بهترین راه حل این مشکل با ذکر نقاط درد یا علاقه های آنها در ۱-۲ جمله است. و سپس با یک فراخوان به عملی که به طور خلاصه توضیح می دهد چگونه محصول شما به آن نقاط درد می پردازد ، پیگیری کنید.تبلیغ زیر از شرکت Blank Tag مثال خوبی است.از مخاطبان می پرسد که آیا آنها عاشق برچسب هستند و سپس آنها را دعوت می کند تا از مجموعه برچسب های خود بازدید کنند. آنها برای توصیف برچسب خود از کلماتی مانند “ضد آب” و “بادوام” استفاده کردند. این مارک ۸۰٪ از کل درآمد خود را از طریق تبلیغات اینستاگرام ایجاد می کند.

مطلب با عنوان برای بهبود تبلیغات اینستاگرام برای تجارت الکترونیکی خود از این روش های مخفی استفاده کنید از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان برای بهبود تبلیغات اینستاگرام برای تجارت الکترونیکی خود از این روش های مخفی استفاده کنید از وب سایت دنیای کارتریج با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دنیای کارتریج cartridgeworld مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون