روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: دنیای کارتریج
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوگل ادسنس (google adsense) از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوگل ادسنس (google adsense)

گوگل ادسنس یا به انگلیسی Google AdSense، یکی از سرویس های رایگان تبلیغاتی گوگل است که به ناشران تبلیغ در Display Network اجازه می دهد تا تبلیغ های متنی، تصویری/بنری، ویدئویی یا...

گوگل ادسنس یا به انگلیسی Google AdSense، یکی از سرویس های رایگان تبلیغاتی گوگل است که به ناشران تبلیغ در Display Network اجازه می دهد تا تبلیغ های متنی، تصویری/بنری، ویدئویی یا هر نوع تبلیغ چند رسانه ای که با محتوا و مخاطبان سایتشان ارتباط دارد را بر روی وب سایت خود قرار دهند و از طریق نمایش این تبلیغات کسب درآمد کنند.تبلیغات موجود در ادسنس، توسط گوگل دسته بندی و مدیریت می شوند. کسب درآمد از گوگل ادسنس بر اساس دو روش CPM (پرداخت به ازای بازدیدکننده) و CTR (میانگین تعداد کلیک) صورت می گیرد. در روش نخست، بازدیدکنندگان وب سایت و در روش دوم، تعدادِ کلیک بر روی تبلیغ مورد توجه قرار می گیرد. هر دو روش نیز در افزایش درآمد بسیار مؤثر هستند. اما بر اساس تجربه، بیشتر مدیران وب سایت ها به CPM بیشتر توجه می کنند زیرا با تمرکز بر روی آن نه تنها ترافیک وب سایت خود را افزایش می دهند، بلکه رتبه سایت خود در نتایج جستجو را نیز بهبود می بخشند.درآمد حاصل از نمایش تبلیغات گوگل ادسنس از طریق چک یا واریز اینترنتی به حسابی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید، پرداخت می شود. آمار گوگل نشان می دهد در سه ماه ابتدایی سال ۲۰۱۴، گوگل مبلغ ۳٫۴ میلیارد دلار از گوگل ادسنس درآمد داشت که تا انتهای سال ۲۰۱۴ به میزان ۱۳٫۶ میلیارد دلار رسید.شاید برای کسانی که نخستین بار است نام گوگل ادسنس را می شوند کمی عجیب و پیچیده به نظر رسد. اما کسب درآمد با این سرویس را می توان به سه مرحله کلی خلاصه کرد:یک وب سایت (به زبان غیر فارسی) راه اندازی کنید،از طریق تولید محتوای جذاب و رعایت اصول سئو، بازدیدکننده جذب کنید.و در نهایت، با ثبت نام و قرار دادن تبلیغات گوگل ادسنس در سایت خود، کسب درآمد کنید.برای خرید پرینتر و لوازم جانبی مورد نظر خود میتوانید به فروشگاه اینترنتی دنیای کارتریج رجوع کنید.شماره تماس : ۰۲۱۸۸۹۴۴۹۲۲ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۸ شب و پنجشنبه ها از ۹ صبح الی ۳ عصرآدرس سایت ما : cartridgeworld.ir

مطلب با عنوان گوگل ادسنس (google adsense) از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوگل ادسنس (google adsense) از وب سایت دنیای کارتریج با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دنیای کارتریج cartridgeworld مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون