روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: دنیای کارتریج
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رول حرارتی را چگونه انتخاب کنیم؟ از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رول حرارتی را چگونه انتخاب کنیم؟

ابتدا برای اینکه رول حرارتی خود را انتخاب کنید بهتر است عرض رولی که داخل دستگاه قرار می گیرد را پیدا کنید. برای مثال دستگاه های فیش پرینتر مخصوص فروشگاه ها که  در اکثر مغازه ها یافت می شود از رول های ۸ سانتی و یا ۷۹ میلیمتری استفاده می کنند. وقتی عرض رول دستگاه […]

ابتدا برای اینکه رول حرارتی خود را انتخاب کنید بهتر است عرض رولی کهداخل دستگاه قرار می گیرد را پیدا کنید.برای مثال دستگاه های فیش پرینتر مخصوص فروشگاه ها که در اکثر مغازه ها یافت می شود از رول های ۸ سانتی و یا ۷۹ میلیمتری استفاده می کنند. وقتی عرض رول دستگاه خود را فهمیدید بهتر است آن را یک گوشه یادداشت کنید تا هنگام تماس با فروشنده عرض مورد نظر خود را به ایشان اعلام نمایید.قدم بعدی مشخص کردن طول رول مورد نیاز خود می باشد. برای اینکه طول رول خود را مشخص کنید بهتر است جایی که رول حرارتی داخل دستگاه قرار می گیرد را یک نگاهی بیندازید. اگر نتوانستید طول مناسب دستگاه خود را از داخل دفترچه بیابید بهترین را این است که از رولهای خریداری شده قبلی کمک بگیرید. طول آن را مساوی یا کمتر از رول های قبلی انتخاب کنید. ابعاد داخل آن را در نظر بگیرید و به راهنمای دستگاه خود مراجعه نمایید. طول مناسب برای دستگاه در راهنمای مربوط به آن آورده شده است.معرفی بهترین فروشنده های رول حرارتیقدم بعدی و مهمترین قسمت پیدا کردن فروشنده ای است که بهترین قیمت و همچنین کیفیت مناسبی را در اختیار شما قرار دهد.کاغذ و مقوای طرفه یکی از معروفترین و مناسب ترین گزینه هایی است که می توانید برای خرید کاغذ حرارتی به آن مراجعه نمایید.این فروشگاه دارای انواع مختلف کاغذ پرینتر حرارتی می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. کاغذ های موجود در این فروشگاه هم دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد باعث می شود هد دستگاه های فیش پرینتر عمر بیشتری کند و هم قیمت های آن در مقایسه با بسیاری از فروشگاههای دیگر پایین تر می باشد.معرفی بهترین برندهای کاغذ حرارتیکاغذ حرارتی فونیکس : این کاغذ ساخت کارخانه فونیکس چین می باشد و در دو سایز ۷۹ میلیمتری و ۵۷ میلیمتری موجود است. طول رول های ۷۹ میلیمتری ان ۵۵ متر است. هر یک از رول ها داخل یک فویل طلایی رنگ قرار می گیرد تا کیفیت آنها محفوظ بماند. رنگ کارتن آنها مشکی است و ۵۰ عدد از رول های ۵۵ متری داخل یک کارتن قرار می گیرد.رول های ۵۷ میلیمتری هم بهمین صورت بسته بندی می شود و هر یک از رول ها داخل یک فویل قرار می گیرد. با این تفاوت که تعداد ۶۰ عدد رول داخل هر کارتن قرار دارد.رول های بسته بندی شده در ایراناین رول ها که در ایران برش و بسته بندی شده اند کیفیت متفاوتی دارند. در حال حاضر چاپ آبی آن ها ساخت کارخانه فونیکس و چاپ مشکی آن ساخت کارخانه چن مینگ است. بسته به نوع کاغذ موجود در بازار این رول ها از کارخانه های مختلفی تهیه می شوند. این رولها ۱۲۰۰۰ متر طول دارند و عرض آنها از ۹۰ سانت تا ۱۱۰ سانت متغییر می باشد. این رول ها به کمک دستگاه اسلیتر برش داده می شوند. نحوه ساخت آنها به این ترتیب است که رولهای بزرگ که به جامبو رول معروفند به سایزها و متراژ دلخواه برش داده می شوند.سپس این رول های کوچک شرینک و بسته بندی می شوند.هر ۵ یا ۶ عدد رول داخل یک بسته پلاستیکی قرار می گیرد.عرض های ۷۹ و ۵۷ و ۱۱۰ میلیمتری این رول ها در داخل تولید می شوند.رول های ۷۹ میلیمتری در کارتن های ۶۰ عددی بسته بندی می شوند.و رول های ۵۷ میلیمتری نیز در کارتن های ۲۰۰ تایی قرار می گیرند.کاغذ های هانسول یا میتسوبیشی نیز در بازار عرضه می شوند. برای خرید پرینتر و لوازم جانبی مورد نظر خود میتوانید به فروشگاه اینترنتی دنیای کارتریج رجوع کنید.شماره تماس : ۰۲۱۸۸۹۴۴۹۲۲ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۸ شب و پنجشنبه ها از ۹ صبح الی ۳ عصرآدرس سایت ما : cartridgeworld.ir

مطلب با عنوان رول حرارتی را چگونه انتخاب کنیم؟ از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رول حرارتی را چگونه انتخاب کنیم؟ از وب سایت دنیای کارتریج با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دنیای کارتریج cartridgeworld مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون