روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: دنیای کارتریج
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان همه آنچه درباره پرینترهای حرارتی باید بدانید لیبل و فیش پرینتر ها از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

همه آنچه درباره پرینترهای حرارتی باید بدانید لیبل و فیش پرینتر ها

درباره پرینترهای حرارتی اگر شما بصورت منظم بارکد و لیبل چاپ می کنید، احتمالا از یک پرینتر حرارتی استفاده خواهید نمود (به جای انواع پرینترهای لیزری، جوهر افشان یا ماتریس نقطه ای که برای چاپ با کیفیت بالا بهینه سازی نشده اند). پرینترهای حرارتی مانند لیبل پرینترها که برای تولید بارکد های واضح و با […]

درباره پرینترهای حرارتیاگر شما بصورت منظم بارکد و لیبل چاپ می کنید، احتمالا از یک پرینتر حرارتی استفاده خواهید نمود (به جای انواع پرینترهای لیزری، جوهر افشان یا ماتریس نقطه ای که برای چاپ با کیفیت بالا بهینه سازی نشده اند). پرینترهای حرارتی مانند لیبل پرینترها که برای تولید بارکد های واضح و با کیفیت بالا طراحی شده اند، از یکی از این دو نوع تکنولوژی چاپ استفاده می کنند: حرارت مستقیم یا انتقال حرارت.اگرچه از هر دو روش چاپ برای تولید بارکد استفاده می شود، اما بین آنها و لیبل هایی که باید با آنها کار شود تفاوت زیادی وجود دارد.پرینترهای حرارت مستقیم نیاز به کاغذی دارند که برای استفاده با این فناوری طراحی شده اند. این کاغذ دارای پوششی است که با فرآیند گرما واکنش نشان می ‎دهد. هنگامی که عناصر گرم شده موجود در هد چاپ، کاغذ حرارتی مستقیم را گرم می‎ کنند، کاغذ به گرما پاسخ می دهد و تصویری را که آن عناصر با آن تماس دارند، تولید می کند. این اساسا یک واکنش شیمیایی مربوط به پوشش رنگی روی کاغذ است که باعث ایجاد فرآیند چاپ می شود.پرینترهای حرارت مستقیم، اغلب تنها تصاویر سیاه و سفید را تولید می کنند، اما برخی لیبل های حرارتی خاص چاپ با یک رنگ ثانویه (معمولا قرمز) را نیز معمولا امکانپذیر می کنند.در چاپ انتقال حرارت، چاپ با استفاده از یک ریبون انجام می ‎شود. گرما از هد چاپ، جوهر را به کمک ریبون بر روی کاغذ یا لیبلی که مخصوص استفاده از انتقال حرارت است، ذوب می‎کند. سطح لیبل به طور مستقیم با هد چاپی ارتباط ندارد، زیرا ریبونی بین هد چاپ و لیبل قرار می گیرد. دوام لیبل های چاپ شده با متد انتقال حرارت تا حدی به انتخاب ریبون و جنس لیبل بستگی خواهد داشت. وکس، که دارای نقطه ذوب کمتر از رزین است، بیشتر در معرض لکه، خش و آسیب قرار می گیرد. اگر می‎ خواهید پایدار ترین لیبل های بارکد را داشته باشید، روی ریبون رزین یا حداقل یک ریبون وکس/رزین سرمایه گذاری کنید. ریبون انتقال حرارت دارای پوشش وکس، رزین یا ترکیبی از این دو است. هنگامی که گرما از هد چاپ بر روی ریبون اعمال می‎شود، پوشش سطح ذوب می شود و به لیبل متصل می شود که به سرعت خنک شده و تصویر بارکد و سایر محتوای ایجاد شده کاربر را چاپ می کند. برای خرید پرینتر و لوازم جانبی مورد نظر خود میتوانید به فروشگاه اینترنتی دنیای کارتریج رجوع کنید.شماره تماس : ۰۲۱۸۸۹۴۴۹۲۲ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۸ شب و پنجشنبه ها از ۹ صبح الی ۳ عصرآدرس سایت ما : cartridgeworld.ir

مطلب با عنوان همه آنچه درباره پرینترهای حرارتی باید بدانید لیبل و فیش پرینتر ها از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان همه آنچه درباره پرینترهای حرارتی باید بدانید لیبل و فیش پرینتر ها از وب سایت دنیای کارتریج با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دنیای کارتریج cartridgeworld مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون