روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: دنیای کارتریج
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پیام های رایج خطا در دستگاه فتوکپی کیوسرا و راه حل آن از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پیام های رایج خطا در دستگاه فتوکپی کیوسرا و راه حل آن

ممکن است در هنگام استفاده از دستگاه فتوکپی کیوسرا با پیام های متعددی روبرو شوید که در پنل لمسی شما ظاهر می شود، داشتن اطلاعات اولیه جهت رفع پیام های متداول خطا در دستگاه فتوکپی کیوسرا باعث می شود به آسانی بتوانید مشکل خود را حل نمایید اما در صورتی که راه حل مربوطه را […]

رنگ تونر را بر روی صفحه نمایش بررسی کنید و کارتریج تونر را آماده کنید.(بعد از ظاهر شدن این پیغام، ۴۰۰۰ کپی دیگر می توانید بگیرید)نکات:بعد از نمایان شدن پیغام “نصب کارتریج جدید تونر” کارتریج تونر را عوض کنید.پرینت سیاه و سفید پس از اتمام سایر رنگ ها قابل انجام است. هنگامی که تونر سیاه تمام شود، پرینت رنگی یا سیاه سفید قابل انجام نیست.اگر کارتریج تونر را عوض کردید ولی کمی از تونر باقی ماند، مخزن را حتما خالی کنید. این کار برای نشان دادن پیغام تونر خالی در زمان مناسب لازم است.

مطلب با عنوان پیام های رایج خطا در دستگاه فتوکپی کیوسرا و راه حل آن از وب سایت دنیای کارتریج cartridgeworld با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پیام های رایج خطا در دستگاه فتوکپی کیوسرا و راه حل آن از وب سایت دنیای کارتریج با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دنیای کارتریج cartridgeworld مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون