روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: آوند پرینتر
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تعویض رول های کاغذ کش پرینتر HP Color LaserJet Pro MFP M277dw از وب سایت آوند پرینتر avandprinter با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تعویض رول های کاغذ کش پرینتر HP Color LaserJet Pro MFP M277dw

تعویض رول های کاغذ کش (پیکاپ) پرینتر چند کاره رنگی HP Color LaserJet Pro MFP M277dw آموزش تعویض رول های کاغذ کش (پیکاپ) پرینتر HP Color LaserJet Pro MFP M277dw اگر پرینتر شما به درستی نمی تواند کاغذها را از سینی پایین بردارد، ممکن است رولرهای تغذیه (پیکاپ) نیاز به تعویض داشته باشند. بدون نیاز […]

نوشته تعویض رول های کاغذ کش پرینتر HP Color LaserJet Pro MFP M277dw اولین بار در آوند پرینتر پدیدار شد.

آوند پرینتر | فروشگاه ماشین های اداری، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تماس با آوند فقط در ساعات اداری: 02188820036 آموزش تعویض رول های کاغذ کش (پیکاپ) پرینتر HP Color LaserJet Pro MFP M277dwاگر پرینتر شما به درستی نمی تواند کاغذها را از سینی پایین بردارد، ممکن است رولرهای تغذیه (پیکاپ) نیاز به تعویض داشته باشند. بدون نیاز به هیچ ابزار اضافه ای و تنها با استفاده از یک پیچ گوشتی چهار سو، قادر خواهید بود به سرعت آنها را تعویض نمایید. این کار در 5 مرحله ساده شرح داده شده است.تعداد مرحله ‏ها: 5زمان مورد نیاز: 6 دقیقهابزارها: پیچ گوشتی چهار سوقطعات: هیچ قطعه ای لازم نیست.مرحله 1 غلتک هاسینی پایینی را بکشید تا جایی که به طور کامل از پرینتر خارج شود و آن را بیرون بیاورید.مرحله 2قسمت بالایی پرینتر را به سمت پایین چرخانید.سینی تغذیه دستی سفید رنگ را بیرون بکشید.مرحله 3یک عدد پیچ چهار سوی 8 میلیمتری را باز کنید.مرحله 4انگشت خود را بر روی یک قطعه میله ای که از یکی از دو انتهای غلتک بیرون زده، گذاشته و آن را فشار دهید.حال این میله را که آزاد شده پیچ و مهره‎ای ندارد بیرون بکشید.مرحله 5از انگشت شست خود کمک گرفته و به وسیله آن تکه پلاستیکی سفیدی را که روی غلتک آویزان است فشار دهید. سپس از انگشت اشاره خود به صورت اهرم استفاده کرده و غلتک را بیرون بیاورید.به این ترتیب به سادگی قادر خواهید بود رولر (پیکاپ) را خارج کرده و تعویض نمایید. لطفاً نظرات و سوالات خود را در بخش دیدگاه های همین مطلب ارسال نمایید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان تعویض رول های کاغذ کش پرینتر HP Color LaserJet Pro MFP M277dw از وب سایت آوند پرینتر avandprinter با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تعویض رول های کاغذ کش پرینتر HP Color LaserJet Pro MFP M277dw از وب سایت آوند پرینتر با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آوند پرینتر avandprinter مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون