روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طراحی داخلی دفتر ایده پارسی ، دفتر معماری ازنو از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طراحی داخلی دفتر ایده پارسی ، دفتر معماری ازنو

طراحی داخلی دفتر ایده پارسی ، دفتر معماری ازنو
اطالاعات پروژه طراحی داخلی دفتر ایده پارسی

معماری: دفتر معماری ازنو

معماران مسئول: احسان توسلی، سولماز تاتاری

موقعیت: ایران، تهران، قیطریه

مساحت: ۱۴۰۰ مترمربع

شرح پروژه

در این بخش قصد داریم تا یک نمونه ار طراحی داخلی دفتر کار ایرانی را به شما کاربران گرامی معرفی کنیم. مرکز طراحی مد و فشن ایده پارسی با هدف اصلی تجارت حرفه ای لباس تأسیس شد. این پروژه در یک ساختمان ۴ طبقه در خیابان شریعتی قرار دارد. مساحت هر واحد در هر طبقه ۳۵۰ متر مربع می باشد. برنامه فیزیکی پروژه با توزیع … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

نوشته طراحی داخلی دفتر ایده پارسی ، دفتر معماری ازنو اولین بار در خط معمار | معماری - طراحی داخلی - دکوراسیون داخلی پدیدار شد.

اطالاعات پروژه طراحی داخلی دفتر ایده پارسیمعماری: دفتر معماری ازنومعماران مسئول: احسان توسلی، سولماز تاتاریموقعیت: ایران، تهران، قیطریهمساحت: ۱۴۰۰ مترمربعشرح پروژهدر این بخش قصد داریم تا یک نمونه ار طراحی داخلی دفتر کار ایرانی را به شما کاربران گرامی معرفی کنیم. مرکز طراحی مد و فشن ایده پارسی با هدف اصلی تجارت حرفه ای لباس تأسیس شد. این پروژه در یک ساختمان ۴ طبقه در خیابان شریعتی قرار دارد. مساحت هر واحد در هر طبقه ۳۵۰ متر مربع می باشد. برنامه فیزیکی پروژه با توزیع عملکردها در هر طبقه به اجرا در آمده است. طبقه اول به فضای آموزشی و برگزای سمینارها، طبقه دوم به بخش رسانه، طبقه سوم برای کارگاه های طراحی و طبقه چهارم به مدیریت و شورورم اختصاص داده شده است. با توجه به اهداف کارفرما در طراحی لباس های ایرانی و تأکید بر نمایش مدرن هویت ایرانی، در طراحی مرکز مد و فشن ایده پارسی، از فرم هندسی مثلث الهام گرفته شده و در برخی موارد با گره ها و مقرنس ها تزئین شده است.با تجزیه و تحلیل این آثار ، فرم های انتزاعی مدرن ساخته شده است. استفاده از فرم های شش ضلعی و مثلثی از الگوی موجود در دیوارها فراتر رفته و تا جایی که امکان داشت، در جزئیات و مبلمان مورد استفاده قرار گرفت. گسترش ایده موضوعات زیبایی شناختی و بصری به موضوعات کاربردی ، محیطی یکپارچه را در هماهنگی با ایده اصلی ایجاد کرده است. رنگ آبی به عنوان هویت اصلی این سازمان، اغلب سطح شیشه ای دیوارها را پوشانده و تا حدی در مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. دیوار برجسته نه تنها نور و روشنایی را منعکس می کند، بلکه یادداشت ها و نقشه های طراحی را نیز امکان پذیر می کند.در ادامه خط معمار شما را به دیدن تصاویر طراحی داخلی دفتر ایده پارسی دعوت می نماید.پلان ها، دیاگرام، سکشن و غیره.تحریریه خط معمارنگارنده: مینا مقدمشرکت طراحی داخلی آوگونمنبع: Architizer

مطلب با عنوان طراحی داخلی دفتر ایده پارسی ، دفتر معماری ازنو از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طراحی داخلی دفتر ایده پارسی ، دفتر معماری ازنو از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون