روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طراحی ویلای چالوس ، شرکت طرح و ساخت ازنو از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طراحی ویلای چالوس ، شرکت طرح و ساخت ازنو

طراحی ویلای چالوس

 طراحی و اجرا: شرکت طرح و ساخت ازنو

معماران مسئول: احسان توسلی، سونیا تاتاری

همکاران طراحی: رعنا قمرصورت، نیلا شاه محمدی، مهسا صفرخانلو

موقعیت: هچیرود، چالوس

مساحت: ۴۸۰ مترمربع

نوع: بازسازی مسکونی

وضعیت: ساخته شده (۲۰۱۴-۲۰۱۶)

روند طراحی :

پروژه ی ویلایی چالوس در منطقه ی هچیرود، در زمین ساحلی چشمگیر به مساحت ۲۷۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۴۸۰ متر مربع واقع شده است. این بنا قبل از انقلاب متعلق به خانم حمیرا (هنرپیشه ایرانی پیش از انقلاب) بوده است. تقویت سازه ی بنای قدیمی با سیستم RPS علاوه بر استحکام بنای بازسازی شده، امکان … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

نوشته طراحی ویلای چالوس ، شرکت طرح و ساخت ازنو اولین بار در خط معمار | معماری - طراحی داخلی - دکوراسیون داخلی پدیدار شد.

طراحی و اجرا: شرکت طرح و ساخت ازنو معماران مسئول: احسان توسلی، سونیا تاتاری همکاران طراحی: رعنا قمرصورت، نیلا شاه محمدی، مهسا صفرخانلو موقعیت: هچیرود، چالوس مساحت: ۴۸۰ مترمربع نوع: بازسازی مسکونی وضعیت: ساخته شده (۲۰۱۴-۲۰۱۶) روند طراحی : پروژه ی ویلایی چالوس در منطقه ی هچیرود، در زمین ساحلی چشمگیر به مساحت ۲۷۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۴۸۰ متر مربع واقع شده است. این بنا قبل از انقلاب متعلق به خانم حمیرا (هنرپیشه ایرانی پیش از انقلاب) بوده است. تقویت سازه ی بنای قدیمی با سیستم RPS علاوه بر استحکام بنای بازسازی شده، امکان طراحی و اجرای بخش الحاقی را نیز میسر نموده است. در روند بازسازی ویلا ضمن حفظ ساختار و سازه، تغییرات عمده ای در فرم بنا، پلان و فضاهای داخلی صورت گرفت. با ایجاد وید (Void) مرکزی و تعبیه پلکان اصلی در آن، ایده ی اصلی برای اصلاح پلان، تقویت دیدهای مطلوب و افزایش روشنایی شکل گرفت. دسترسی مناسب به عرصه ی تفریحی طبقه ی زیرزمین، عرصه ی عمومی طبقه ی همکف و عرصه ی خصوصی طبقه ی اول به فعال شدن و یکپارچگی تمامی فضاها انجامید. پلکان خارجی نیز ارتباط تراس همکف را با استخر الحاقی در بیرون تقویت نموده است. در طرح بازسازی ویلا ، تمامی اتاق های خواب، نشیمن، پذیرایی، تراس و فضاهای تفریحی از دید بی انتهای دریا بهره مند گردیده اند و کنترل محرمیت، میزان روشنایی، تغییرات دمایی و سایر امکانات ویژه با استفاده از سیستم ساختمانی هوشمند به راحتی فراهم گردیده است. در ادامه دعوت می کنیم تصاویر طراحی ویلای چالوس را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است، در انتها، پلان طبقات به همراه سکشن های نما با کیفیت مطلوب جهت درک بهتر، قرار داده شده اند. تصاویر قبل و بعد از نمای ساختمان پلان، دیاگرام، سکشن و … آنچه در بالا مطالعه نمودید، اطلاعات بازسازی و طراحی ویلای چالوس است که توسط شرکت طرح و ساخت ازنو صورت گرفته است. توضیحات ارائه شده، توسط معماران پروژه فراهم گردیده است. اگر در رابطه با طراحی ویلا و یا توضیحات، نظری دارید، می توانید از طریق بخش نظرات، آن را با ما، معمار پروژه و سایر معماران در میان بگذارید. تحریریه خط معمار منبع: شرکت طرح و ساخت ازنو

برچسب ها:

مطلب با عنوان طراحی ویلای چالوس ، شرکت طرح و ساخت ازنو از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طراحی ویلای چالوس ، شرکت طرح و ساخت ازنو از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون