روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ۵۱ ایده دکوراسیون حمام و اکسسورهای مدرن، بخش ۱ از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

۵۱ ایده دکوراسیون حمام و اکسسورهای مدرن، بخش ۱

۵۱ ایده دکوراسیون حمام و اکسسورهای مدرن

یکی از بخش های مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل، طراحی فضای حمام و سرویس بهداشتی می باشد. پرداختن به طراحی این فضا نشان دهنده میزان توجه و اهمیت شما به بهداست و سلامت خود و اعضای خانواده می باشد. ما شاهد تنوع بسیاری در طراحی داخلی حمام و سرویس های بهداشتی هستیم. افراد با توجه به سلیقه و حتی فرهنگ های مختلف ایده های متفاوتی برای دیزاین این فضا دارند. بنابراین ما در پروژه های مختلف نمونه ایی بی نظیری و منحصر به فردی را مشاهده می کنیم. حمام ها و سرویس … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

نوشته ۵۱ ایده دکوراسیون حمام و اکسسورهای مدرن، بخش ۱ اولین بار در خط معمار | معماری - طراحی داخلی - دکوراسیون داخلی پدیدار شد.

یکی از بخش های مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل، طراحی فضای حمام و سرویس بهداشتی می باشد. پرداختن به طراحی این فضا نشان دهنده میزان توجه و اهمیت شما به بهداست و سلامت خود و اعضای خانواده می باشد. ما شاهد تنوع بسیاری در طراحی داخلی حمام و سرویس های بهداشتی هستیم. افراد با توجه به سلیقه و حتی فرهنگ های مختلف ایده های متفاوتی برای دیزاین این فضا دارند. بنابراین ما در پروژه های مختلف نمونه ایی بی نظیری و منحصر به فردی را مشاهده می کنیم. حمام ها و سرویس های بهداشتی در طرح ها و سبک ها و متریالی متفاوت و مختلف وجود دارند. خط معمار در بخش های مختلف شما را با نمونه های دکوراسیون حمام با سبک های مختلف و متریال گوناگون آشنا ساخت. اگر شما حمامی با سبک ساده و مینیمال را می پسندید ایده زیر گزینه مناسبی برای شما خواهد بود:طراحی سرویس بهداشتی: ۴۰ نمونه با استایل مدرن و مینیمال ممکن است که شما جزو دسته افرادی باشید که فضایی لوکس را برای سرویس بهداشتی و حمام خود ترجیح می دهید:دکوراسیون سرویس بهداشتی: ۵ سرویس لاکچریاکنون در این بخش قصد داریم تا نمونه هایی از دکوراسیون حمام مدرن و اکسسوری هایی که می توان به زیبایی این فضا افزود را به شما کاربران و معماران گرامی معرفی کنیم. در ادامه ما را با دیدن تصاویر همراهی کنید. تحریریه خط معمار نگارنده: مینا مقدم شرکت معماری آوگون منبع: Homedesigning

مطلب با عنوان ۵۱ ایده دکوراسیون حمام و اکسسورهای مدرن، بخش ۱ از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ۵۱ ایده دکوراسیون حمام و اکسسورهای مدرن، بخش ۱ از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون