روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بازی با رنگ و نور در دکوراسیون اداری از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بازی با رنگ و نور در دکوراسیون اداری

بازی با رنگ و نور در دکوراسیون اداری

معماری: استودیو Pedra Silva

موقعیت: پرتغال

مساحت: ۴۵۰۰ مترمربع

سال: ۲۰۱۸

فضای این پروژه در یکی از مهم ترین مناطق تجاری و اداری شهر Lisbon قرار دارد و نوع طراحی ملهم از ترکیب فرهنگ و زیبایی این شهر می باشد. کارفرمای پروژه گروه OLX شبکه ای ازپلتفرم های رده بالا در ۴۵ بخش تجاری بود. این ها شامل برند هایی از جمله OLX، Avito, letgo, dubizzle, storia, stradia می باشد. این برندها میان مردم بومی برای خرید و فروش و مبادلات کالا ها و اشیای مورد استفاده از طریق ارسال یک فهرست با وب … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

نوشته بازی با رنگ و نور در دکوراسیون اداری اولین بار در خط معمار | معماری - طراحی داخلی - دکوراسیون داخلی پدیدار شد.

بازی با رنگ و نور در دکوراسیون اداری معماری: استودیو Pedra Silva موقعیت: پرتغال مساحت: ۴۵۰۰ مترمربع سال: ۲۰۱۸ فضای این پروژه در یکی از مهم ترین مناطق تجاری و اداری شهر Lisbon قرار دارد و نوع طراحی ملهم از ترکیب فرهنگ و زیبایی این شهر می باشد. کارفرمای پروژه گروه OLX شبکه ای ازپلتفرم های رده بالا در ۴۵ بخش تجاری بود. این ها شامل برند هایی از جمله OLX، Avito, letgo, dubizzle, storia, stradia می باشد. این برندها میان مردم بومی برای خرید و فروش و مبادلات کالا ها و اشیای مورد استفاده از طریق ارسال یک فهرست با وب جهت افزایش سرعت و سهولت، ارتباط ایجاد می کند. فضای اضلی کار در نزدیکی نمای ساختمان قرار دارد تا کارمندان در طول روز بتوانند از نور طبیعی نیز بهره ببرند. در عین حال ایجاد گروه هایی با فضاها و برنامه های متفاوت باعث می شود تا کنترل بیشتری بر فضاهای کاری در فضای باز داشته باشد و آکواستیک بهتری نیز ارائه شود. طراحان می خواستند تا پروژه منعکس کننده شهر پر از رنگ و جذاب Lisbon باشد. در ادامه با دیدن تصاویر خط معمار را همراهی کنید. پلان ها، دیاگرام، سکشن و غیره. تحریریه خط معمار نگارنده: مینا مقدم شرکت معماری آوگون منبع: Archdaily

مطلب با عنوان بازی با رنگ و نور در دکوراسیون اداری از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بازی با رنگ و نور در دکوراسیون اداری از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون