روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طراحی داخلی دفتر اداری Dropboxطراحی داخلی دفتر اداری از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طراحی داخلی دفتر اداری Dropboxطراحی داخلی دفتر اداری

طراحی داخلی دفتر اداری Dropbox

در بخش های پیشین خط معمار به معرفی پروژه هایی از دفتر معماری Rapt studio پرداخت. در این بخش نیز قصد دارد نمونه دیگری از طراحی داخلی دفتر کار از این استودیو بپردازد. در این به پروژه طراحی داخلی دفتر اداری Dropbox در سانفرانسیسکو  را انجام داده است. یکی از امکاناتی که این دفتر برای کارمندان خود در نظر گرفته این است که آن ها می توانند در هر بخشی که می خواهند کارکنند. بنابراین فضا نیازمند نشانه های بصری سنجیده شده برای پشتیبانی از همکاری میان تیم کاری در شرکت بود. راه حل ارائه … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

نوشته طراحی داخلی دفتر اداری Dropbox اولین بار در خط معمار | معماری - طراحی داخلی - دکوراسیون داخلی پدیدار شد.

طراحی داخلی دفتر اداری Dropbox در بخش های پیشین خط معمار به معرفی پروژه هایی از دفتر معماری Rapt studio پرداخت. در این بخش نیز قصد دارد نمونه دیگری از طراحی داخلی دفتر کار از این استودیو بپردازد. در این به پروژه طراحی داخلی دفتر اداری Dropbox در سانفرانسیسکو را انجام داده است. یکی از امکاناتی که این دفتر برای کارمندان خود در نظر گرفته این است که آن ها می توانند در هر بخشی که می خواهند کارکنند. بنابراین فضا نیازمند نشانه های بصری سنجیده شده برای پشتیبانی از همکاری میان تیم کاری در شرکت بود. راه حل ارائه شده برای این مساله، طرح بندی یک شهر براساس نشانه ها، محل اجرا و ارزش های جامعه مشترک بود. این دفتر به عنوان یک دهکده مرکزی می باشد که دارای شخصیتی متفاوت هم از لحاظ محتویو هم از نظر فیزیکی نسبت به همسایگان مجاورش است. اگرچه در این شرکت محصول و فضا در ارتباط باهم اند، در طراحی متفاوت می باشند. تنوع در مقیاس، مواد، رنگ و نشانه های حسی فضاهای متفاوتی را برای خلق و خو و سبک های کاری مختلف ایجاد می کند. در ادامه با دیدن تصاویر خط معمار را همراهی کنید. تحریریه خط معمار نگارنده: مینا مقدم شرکت معماری آوگون منبع: Rapt studio

مطلب با عنوان طراحی داخلی دفتر اداری Dropboxطراحی داخلی دفتر اداری از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طراحی داخلی دفتر اداری Dropboxطراحی داخلی دفتر اداری از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون