روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طراحی داخلی فروشگاه لوازم خانگی از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طراحی داخلی فروشگاه لوازم خانگی

طراحی داخلی فروشگاه لوازم خانگی

 گروه طراحی FRCH با همکاری آژانس دیجیتال MJD، یک نمونه اولیه طراحی داخلی برای فروشگاه لوازم خانه، طراحی کرد. این فروشگاه در شهر دالاس تگزاس قرار دارد. دکوراسیون داخلی فروشگاه Thrive به عنوان نسل بعدی فروشگاه های این برند، شناخته خواهد شد. فضای داخلی فروشگاه به مساحت ۲۲۰۰ متر مربع می باشد. نوع چیدمان و فضای ارائه محصولات مختص این فروشگاه می باشد.

در تمامی بخش ها تجربه های و راه حل های نوآورانه ای از جمله ۱۸ صفحه نمایش لمسی دیجیتال، سیستم ناوبری محصولات بهینه شده و یک سالن برای ارائه نمونه های کمدهای لباس بود. در … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

نوشته طراحی داخلی فروشگاه لوازم خانگی اولین بار در خط معمار | معماری - طراحی داخلی - دکوراسیون داخلی پدیدار شد.

طراحی داخلی فروشگاه لوازم خانگی گروه طراحی FRCH با همکاری آژانس دیجیتال MJD، یک نمونه اولیه طراحی داخلی برای فروشگاه لوازم خانه، طراحی کرد. این فروشگاه در شهر دالاس تگزاس قرار دارد. دکوراسیون داخلی فروشگاه Thrive به عنوان نسل بعدی فروشگاه های این برند، شناخته خواهد شد. فضای داخلی فروشگاه به مساحت ۲۲۰۰ متر مربع می باشد. نوع چیدمان و فضای ارائه محصولات مختص این فروشگاه می باشد. در تمامی بخش ها تجربه های و راه حل های نوآورانه ای از جمله ۱۸ صفحه نمایش لمسی دیجیتال، سیستم ناوبری محصولات بهینه شده و یک سالن برای ارائه نمونه های کمدهای لباس بود. در این بخش تجربه ای عالی و بی نظیر، مولفه جدید را نمایان می سازد. از جمله می توان به فضای نشیمنی که مشتریان می توانند در آنجا ایده ها را جمع آوری کرده و از آن ها الهام بگیرند. در ادامه با دیدن تصاویر خط معمار را همراهی کنید.تحریریه خط معمار مترجم: مینا مقدم شرکت معماری آوگون منبع: Retaildesign

مطلب با عنوان طراحی داخلی فروشگاه لوازم خانگی از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طراحی داخلی فروشگاه لوازم خانگی از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون