روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بازسازی خانه با متراژ ۷۲ متر مربع – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بازسازی خانه با متراژ ۷۲ متر مربع – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

بازسازی خانه با متراژ ۷۲ متر مربع

در این بخش خط معمار قصد دارد طراحی داخلی مدرن را به شما معرفی کند. این پروژه شامل بازسازی خانه ای کوچک به مساحت ۷۲ مترمربع می باشد که در شهر Lodz، در کشور لهستان واقع شده است. در این مجموعه استفاده جزئی از رنگ سبز و سرخ توانسته تأثیر به سزایی در … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

بازسازی خانه با متراژ ۷۲ متر مربع در این بخش خط معمار قصد دارد طراحی داخلی مدرن را به شما معرفی کند. این پروژه شامل بازسازی خانه ای کوچک به مساحت ۷۲ مترمربع می باشد که در شهر Lodz، در کشور لهستان واقع شده است. در این مجموعه استفاده جزئی از رنگ سبز و سرخ توانسته تأثیر به سزایی در فضای داخلی داشته باشد. این رنگها در کنار اشیای چوبی و دیواره سفید توانسته کانسپتی زیبا و مدرن ایجاد کند. شلف ها و کمدهای افقی در سالن نشیمن علاوه براینکه بر زیبایی فضا می افزاید، کاربردی نیز می باشد. افراد می توانند کتاب ها و سایر وسایل خود را در این فضا نگهداری کنند. سالن نشیمن از طریق پنجره های بزرگ، از نور طبیعی بهره مند می شود، ورود نور طبیعی به فضا علاوه براینکه سالن را روشن تر می سازد، بلکه منجر به رشد گیاهان آپارتمانی نیز می شود که به زیبایی این فضا می افزایند. سقف چوبی در بخش غذاخوری باعث می شود تا این بخش از سایر فضاها جدا به نظر برسد. به علاوه این فضا به گونه ای واقع شده که از هر دو چشم انداز آشپزخانه و نشیمن بهره مند می شود. در ادامه با دیدن تصاویر خط معمار را همراهی کنید.تحریریه خط معمار مترجم: مینا مقدم شرکت معماری آوگون منبع: Homedesigning

مطلب با عنوان بازسازی خانه با متراژ ۷۲ متر مربع – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بازسازی خانه با متراژ ۷۲ متر مربع – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون