روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طراحی داخلی مرکز درمانی شرق – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طراحی داخلی مرکز درمانی شرق – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

 

طراحی داخلی مرکز درمانی شرق

معماری: دفتر معماری Martins

موقعیت: پرتغال

گروه طراحی: josé martins, marta machado, marina carbia

مساحت: ۴۹ مترمربع

سال: ۲۰۱۸

عکاس: NUDO

دفتر معماری Martins در پروژه اخیرش یک مرکز درمانی به سبک مینیمال را، در شهر Braga در کشور پرتغال طراحی کرده است. عمده متریال به کار رفته در این پروژه سنگ مرمر می … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

طراحی داخلی مرکز درمانی شرق معماری: دفتر معماری Martins موقعیت: پرتغال گروه طراحی: josé martins, marta machado, marina carbia مساحت: ۴۹ مترمربع سال: ۲۰۱۸ عکاس: NUDO دفتر معماری Martins در پروژه اخیرش یک مرکز درمانی به سبک مینیمال را، در شهر Braga در کشور پرتغال طراحی کرده است. عمده متریال به کار رفته در این پروژه سنگ مرمر می باشد. در قسمت ورودی، ابتدا با بخش پذیرش روبرو می شوید، یک فضای انتظار در پشت پارتیشن سنگی سفید و آبی، پنهان شده است. فضای روشن با طیف رنگی صندلی های چوبی و لاین نوری در سقف، کامل می شود. فضای درمانی کاملا سفید می باشد، درحالی که چارچوب ها از همان جنس سنگ مرمر به کار رفته در فضای داخلی، می باشند و در میان فضای سفید نگاه مخاطب را به خود جذب می کند. تنها عنصری که در این سالن برجسته می باشد سینک می باشد. در این میان کاسه فلزی نیز کنتراست میان پرده ها و سنگ های کف سالن را متعادل می سازد. در ادامه با دیدن تصاویر خط معمار را همراهی کنید.پلان ها، دیاگرام، سکشن و غیره. تحریریه خط معمار مترجم: مینا مقدم شرکت معماری آوگون منبع: Designboom

مطلب با عنوان طراحی داخلی مرکز درمانی شرق – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طراحی داخلی مرکز درمانی شرق – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون