روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آجر در طراحی داخلی کافی شاپ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آجر در طراحی داخلی کافی شاپ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

آجر در طراحی داخلی کافی شاپ

این پرژه شامل بازسازی یک ساختمان قدیمی می باشد که در مرکز شهر تاریخی  Salvador واقع شده است و قرار است که تبدیل به کافی شاپ شود. یکی از درخواست های مالک این بود که می خواست درخت در داخل فضای داخلی، به عنوان نقطه کانونی سالن کافی شاپ قرار گیرد. بنابراین بخشی از … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

آجر در طراحی داخلی کافی شاپ این پرژه شامل بازسازی یک ساختمان قدیمی می باشد که در مرکز شهر تاریخی Salvador واقع شده است و قرار است که تبدیل به کافی شاپ شود. یکی از درخواست های مالک این بود که می خواست درخت در داخل فضای داخلی، به عنوان نقطه کانونی سالن کافی شاپ قرار گیرد. بنابراین بخشی از کف طبقه اول تخریب شد و فضایی با سقف بلند در جایی که درخت قرار داشت ایجاد کردند ویک پنجره سقفی نیز نصب کردند تا نور کافی به درخت بتابد و همچنین فضای داخلی نیز از نور طبیعی بهره مند گردد. برای دسترسی به نیم طبقه بالایی راه پله ای فلزی با پله های چوبی نصب کرده اند، در این بخش نیز تعدادی میز و صندلی و همچنین سرویس بهداشتی قرار گرفته است. به علاوه یک سرویس بهداشتی دیگری نیز، در طبقه همکف برای افراد ناتوانی که نمی توانند به سرویس بهداشتی بالا بروند، ایجاد کردند. آجر از متریال های اصلی به کار رفته در فضای داخلی می باشد و طراح در ترکیب با اشیای چوبی و رنگ های گرم توانسته فضایی دلچسب و صمیمی ایجاد کند. در ادامه با دیدن تصاویر خط معمار را همراهی کنید.تحریریه خط معمار مترجم: مینا مقدم شرکت معماری آوگون منبع: retaildesignblog

مطلب با عنوان آجر در طراحی داخلی کافی شاپ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آجر در طراحی داخلی کافی شاپ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون