روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایجاد فضای داخلی مدرن، خلاقیت در به کارگیری چوب و رنگ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایجاد فضای داخلی مدرن، خلاقیت در به کارگیری چوب و رنگ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

ایجاد فضای داخلی مدرن، خلاقیت در به کارگیری چوب و رنگ

معماری: ۳Design

موقعیت: Taichung، تایوان

سال: ۲۰۱۸

عکاس:  Brad Wu

در این بخش خط معمار به معرفی بازسازی به سبک مدرن یک آپارتمان قدیمی در تایوان می پردازد. اگر شما نیز از طرفداران سبک مدرن هستید و می خواهید آپارتمان خود را بازسازی کنیدپیشنهاد ما به شما این است … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

ایجاد فضای داخلی مدرن، خلاقیت در به کارگیری چوب و رنگ معماری: ۳Design موقعیت: Taichung، تایوان سال: ۲۰۱۸ عکاس: Brad Wu در این بخش خط معمار به معرفی بازسازی به سبک مدرن یک آپارتمان قدیمی در تایوان می پردازد. اگر شما نیز از طرفداران سبک مدرن هستید و می خواهید آپارتمان خود را بازسازی کنیدپیشنهاد ما به شما این است که این مطلب را از دست ندهید. در راهروی ورودی سرامیک طرح دار و دکوراتیو در کف کار شده است و در دیواره ها طراح شلف های چوبی را قرار داده است می توان اکسسوری های زیبا آن را تزئین کرد. در تکمیل آن، طراح از کف چوبی در سالن استفاده کرده است که منجر به ایجاد فضایی گرم و دلنشین شده است. یکی از نکته های ظریف و جالبی که طراح بدان پرداخته است، ایجاد قضای کوچک نشیمن در کنار پنجره است که می توان فضای بیرون را تماشا کرد. دیوارها برای برجسته تر نشان دادن عناصر دکوراتیو رنگ آمیزی شده است. درعرض راهرویی که اتاق نشیمن را به سایر فضاهای آپارتمان متصل می سازد، طراح یک فضای کوچکی را طراحی کرده و میز غذاخوری چهار نفره را قرار داده است. در انتهای راهرو آشپزخانه قرار دارد که طراح در هماهنگی با سایر فضاهای آپارتمان از کابینت های چوبی و کاشی های باطرح های دکوراتیو به کار برده است. در ادامه خط معمار را همراهی کنید. ​ پلان ها، دیاگرام، سکشن و غیره. تحریریه خط معمار مترجم: مینا مقدم شرکت معماری آوگون منبع: archdaily

مطلب با عنوان ایجاد فضای داخلی مدرن، خلاقیت در به کارگیری چوب و رنگ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایجاد فضای داخلی مدرن، خلاقیت در به کارگیری چوب و رنگ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون