روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طراحی دکوراسیون فروشگاه BEBECÊ، ایجاد حجم هندسی با چوب – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طراحی دکوراسیون فروشگاه BEBECÊ، ایجاد حجم هندسی با چوب – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی دکوراسیون فروشگاه BEBECÊ، ایجاد حجم هندسی با چوب

معماری: استودیو That Design

موقعیت: برزیل

مساحت: ۱۵۶ مترمربع

سال: ۲۰۱۸

عکاس: Marcelo Donadussi

BEBECÊ یکی از کامپانی های تولید کفش زنانه در برزیل می باشد. این کامپانی هرساله در فصل تابستان کالکشن تابستانی خود را در شهر germado که یکی از شهرهای توریستی در کل کشور است، به نمایش می … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

طراحی دکوراسیون فروشگاه BEBECÊ، ایجاد حجم هندسی با چوب معماری: استودیو That Design موقعیت: برزیل مساحت: ۱۵۶ مترمربع سال: ۲۰۱۸ عکاس: Marcelo DonadussiBEBECÊ یکی از کامپانی های تولید کفش زنانه در برزیل می باشد. این کامپانی هرساله در فصل تابستان کالکشن تابستانی خود را در شهر germado که یکی از شهرهای توریستی در کل کشور است، به نمایش می گذارد. ایده اصلی برای جذب فروشنده ها از سراسر کشور است تا مجوعه تابستانی خود را از این برند خریداری کنند. این مجموعه شامل بخش های مختلفی مانند اتاق ملاقات، آشپزخانه، کافه و حتی فضایی برای ارایه محصولات ورزشی و دیگر محصولات می باشد. طراح از یک طرح مبتکرانه برای چیدمان کفش ها استفاده کرده است و تخته های چوبی به صورت موجی یک ترکیب زیبا را به وجود آورده است. همچنین در هماهنگی با فضای داخلی در ورودی نیز با استفاده از این نوارهای چوبی در ورودی یک دیوار حجمی بسیار زیبا و خلاقانه به وجود آورده است. طراح از این حجم دیواری به عنوان ویترین استفاده کرده است و با نور پردازی آن نمایش مجموعه کفش ها را چشمگیرتر کرده است. در ادامه با خط معمار همراه باشید. ​تحریریه خط معمار مترجم: مینا مقدم شرکت معماری آوگون منبع: retaildesign

مطلب با عنوان طراحی دکوراسیون فروشگاه BEBECÊ، ایجاد حجم هندسی با چوب – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طراحی دکوراسیون فروشگاه BEBECÊ، ایجاد حجم هندسی با چوب – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون