روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طراحی داخلی خلاقانه آپارتمان با عناصر تیره رنگ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طراحی داخلی خلاقانه آپارتمان با عناصر تیره رنگ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی داخلی خلاقانه آپارتمان با عناصر تیره رنگ

همانطور که در مطالب پیشین دیدیم، رنگ مشکی از دسته رنگ هایی است که به وفور در دکوراسیون های مدرن دیده می شود. بدین ترتیب خط معمار می خواهد یک نمونه جذاب دیگر را به شما معرفی کند. در این آپارتمان ۴۴متری انتخاب عناصر مشکی رنگ تأثیر به سزایی در این فضا … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

طراحی داخلی خلاقانه آپارتمان با عناصر تیره رنگ همانطور که در مطالب پیشین دیدیم، رنگ مشکی از دسته رنگ هایی است که به وفور در دکوراسیون های مدرن دیده می شود. بدین ترتیب خط معمار می خواهد یک نمونه جذاب دیگر را به شما معرفی کند. در این آپارتمان ۴۴متری انتخاب عناصر مشکی رنگ تأثیر به سزایی در این فضا داشته است. علی رقم متراژ کم، سقف بلند آپارتمان باعث می شود که فضا بزرگ به نظر برسد. برای اجتناب از قرار دادن پارتیشن طراح از مبلمان برای جدا گردن فضاها استفاده کرده است: آشپزخانه و کاناپه در یک طرف و کابینت های دیگر در طرف دیگر. در انتهای سالن پنجره بزرگ شیشه ای ورود نور را به آپارتمان فراهم می آورد و از طرفی هم می توان منظره بیرون را دید. در سالن نشیمن ما یک قفسه چوبی را مشاهده می کنیم که با روکش مشکی پوشیده شده است و روی آن عناصر تزئینی مانند کتاب، گل، تلویزیون و غیره قرار داده اند. ارتفاع زیاد نقش مهمی در دکوراسیون آن داشت. در آشپزخانه یک نردبان برای اینکه به اشیای بالای کابینت دسترسی آسان باشد، قرار داده شده است. از آنجایی که ساکنین این آپارتمان به ندرت آشپزی می کنند، طراح یک فضای مینیمالی را در آشپزخانه در نظر گرفته است. سرویس بهداشتی در کنار ورودی قرار گرفته است. به منظور ورود نورطبیعی به فضا، طراح یک پنجره دایره شکل قرار داده است، به علاوه برای اینکه در آشپزخانه فضا را اشغال نکند ماشین لباسشویی را در سرویس بهداشتی در زیر سینک، قرار داده است. در ادامه با خط معمار همراه باشید. ​ پلان ها، دیاگرام، سکشن و غیره. تحریریه خط معمار مترجم: مینا مقدم شرکت معماری آوگون منبع: archdaily

مطلب با عنوان طراحی داخلی خلاقانه آپارتمان با عناصر تیره رنگ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طراحی داخلی خلاقانه آپارتمان با عناصر تیره رنگ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون